Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Menet közben lett egy motor...

Menet közben lett egy motor hibás robogóm, kereskedő megcsinálja? (részlet lent)

Figyelt kérdés

Rövid történet, de lényeg az alján:


Pár hónapja vettem kereskedőnél egy robogót, ami mint kiderült egy szemét domb volt. Sokat vittem vissza, hogy csináljak meg.


A sokadik alkalom után rá lehetett mondani jó és pár hónapig használtam probléma mentesen kis távokra.


A hétvégén lementem Velencére (36km). Nem volt gond, majd hazafele egyszer csak minden előjel nélkül megállt, mint ha le vettem volna a gyújtást. Valószínűleg megszorult a henger és azóta nem is indul, csak az önindító pörög. (benzint kap, a gyertya jó, olaj is van)


Lényeg:

Garancia ugyan nincs, de jótállásként mint rejtet hibára hivatkozva meg kéne csinálniuk?



2014. aug. 10. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha forgatja az önindító,akkor nyílván nem szorult meg,de ne mennék bele a dolog műszaki részébe,hisz a trafótól a főkábelig bármi lehet...


Elmagyaráznád a garancia,és a jótállás közötti különbséget?

2014. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy motor nem nagyon lehet rejtett hibás - csak ha mondjuk hajszálrepedés volt a hengerben vagy félig elvolt tömődve a kipufogó, ilyesmi. Ezt neked kell bebizonyítanod, hogy már a kereskedőnél rossz volt, mikor vetted.
2014. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!