Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót javasoltok...

Milyen autót javasoltok lánynak, aki kezdő vezető?

Figyelt kérdés

Főbb szempontok: megbizható legyen, alacsony fogyasztás főleg városon belül, viszonylag olcsó, ne nagy.

Ilyen szempontokból melyiket javasolnád a következők közül?

1.,VW Polo

2.,Suzuki Ignis

3., Suzuki Alto

4.,Suzuki Swift

5.,Suzuki WagonR

6.,Ford Fiesta

7.,Opel Corsa



2014. aug. 10. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

4-500-ból? Corsa,Polo,Fiesta,Swift.

A többit hagyjuk.

2014. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1,6,7
2014. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

Corsa Póló (Fiesta) esetleg

Többi nem is autó csak ipari hulladék..

Amúgy tévhit hogy kis autó keveset fogyaszt. Max parkolni könnyebb vele.. Nekem autókereskedő volt sokáig az egyik haverom és sokat segítettem neki. Így volt már nálam szinte minden. Akkor fogtam a fejem mikor a 9 fős kisbusz kevesebbet fogyasztott mint a golf 3 :)

Amúgy én a japán autókra esküszöm tapasztalataim alapján.. Én honda civict ajánlanék neked. Nem bánnod meg szerethető megbízható és elpusztíthatatlan..

A szizukikat nem ajánlom mert 1 karambol 1 halál. ennyi erővel robogót is vehetnél ,azt legalább olcsó fentartani.

2014. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Nagyon nagy hülyeséget mondtál,nem kötekedni akarok de ez az igazság! Civic-ek 3/4-ét széthajtották/bontószökevény. A suzuki nem rossz autó. Nemértem miért szidja mindenki. Nekünk már majd 11 éve van meg,és ha megbecsülöd,nemhajtod szét,vigyázol rá remek autó! 11 év alatt eddig csak 1 kipufogódobot kellett cserélni rajta,meg olajat(aztis a multhónapba, pedig nem volt rossz az olaj) mellesleg alkatrész nagyon sok van belőle!Fiestában több bajod esne karambolban! Tiszteletem.

2014. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4, 7
2014. aug. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
persze kiviket....
2014. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ha jót akarsz csak Fiesta, és benzinest. Ha azt akarod hogy lenézzenek vegyél Suzukit. Ha sokat szeretnél költeni rá akkor Polo-t vagy Corsa-t.
2014. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
még a Fiat Puntot és a Nissan Micrát is belekalkulálnám
2014. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2014. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 11. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!