Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vennéd és miért?...

Melyiket vennéd és miért? Opel Insignia VS. BMW 3?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
insigniát, mert nagyobb (bár nem sokkal),amennyi pénzért kapsz egy full extrás insigniát, annyiért egy alap bmw-t kapsz és olcsóbb fenntartani.
2014. aug. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Újonnan biztos, hogy Insignia, ugye a BMW nagyon túlárazott, enyhe túlzással egy 3-mas árából két jól felszerelt Insigniát vennék. Használtan már más a helyzet, de az Insignia nagyobb, ha ez számit.
2014. aug. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Jelenesetben használt autóban gondolkodom.

Egy ismerősömnek 3-as BMW-je van, de csattog, mindig van vele valami. Mindenesetre a kettő között vacillálok.

Inkább az Insignia felé húz a szívem.

2014. aug. 12. 10:29
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Bmw-nek nagyobb a prezstizse. De csak az újabb bmw-ket nézik meg az utcán. Nem tudom hány éves m3-ast néztél de ha 5-6-7 évnél öregebb akkor ne vegyél olyant mert a 15 év feletti bmw-ket kiröhögik. Kivéve a patika állapotú veterán bmw-ket.

Úgy vannak az emberek hogy ha meglátnak valakit egy húsz éves bmw-vel akkor azt mondják hogy a hülye most nagynak érzi magát... Inkább vett volna az árából egy 8 éves opelt.

Járhatsz 20 éves opellal is azon senki nem fog nevetni.


Én inkább egy minnél újabb és minél felszereltebb insigniát ajánlok. Én azt venném

2014. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Nekem egy fél éves 5-ösöm van, asszonynak egy 3 éves Insigniája, talán jobban szeretek ülni az Insigniában. Az előző kocsink egy 3-as volt. BMW-fanként mondom hogy Insignia. Jobb mint a 3-as. És a szervízben körberöhögöd a hozzám hasonlóakat, akik remegve keresik a nyugtatót a szervízszámla összege láttán.


Nemrég a Totalcaron volt valami cikk, hogy (asszem) a 2 literes CDTi-k szeretik eldurrogtatni az intercooler visszatérő csövét, ami az egész világon hiánycikk, és rengeteg autó áll ez miatt.. Szóval figyelj oda :D

2014. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Insignia nem tágasabb, a kis ablakok miatt még kisebb a térérzet, és többet is fogyaszt mivel több mázsával nehezebb mint a BMW.
2014. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Opel praktikusabb, BMW-t jobb vezetni, kényelmesebb. Kinek mi a prioritás, én BMW-t vennék. Szeretem a hátsókerékhajtást, semleges viselkedést a kanyarokban, és a feszes, nem imbolygó futómüvet. Sajnos a javítása elég borsos.
2014. aug. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi stílustól és hogy mire akarod használni, ezektől függ. Én az Inshignia-t választanám: nagy, jobban kihasználható, szebb, elegánsan sportos.
2014. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igazából nem felvágni akarok egy autóval, csak ha veszek, akkor legyen kényelmes és úgy érezzem, hogy passzol hozzám.

Hosszabb utakra járnék, legfőképp munka miatt.

2014. aug. 12. 21:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Erre mindkettő tökéletesen megfelel.

Bár talán ilyen szempontból jobb egy BMW. Nem tudom milyen évjáratú meg milyen felszereltségű 3-ast néztél, de a vezetéstámogató meg komfortnövelő dolgok hada van egy ilyenben.

Az én 5-ösömben kb. az összes ilyen benne van.

Sokat segítenek!:)

Bár megmondom a tutit, néha már idegesítő tud lenni, amikor szűk utcán mész, és visít a holttérfigyelő, vagy ha előzöl, esetleg nem szigorúan a sáv közepén mész, akkor a sávtartó automatika is néha elég utálatos tud lenni.

De ez a Te döntésed.

2014. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!