Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új autó vásárlása előtt...

Új autó vásárlása előtt állok, a kiszemeltem egy Opel Insignia 2. 0 TDCI Sport Tourer. Vélemények?

Figyelt kérdés
Kérem akinek van tapasztalata az Insigniával kopcsolatban ossza meg velem, nagyon hálás lennék érte, rengeteget olvastam utána, de azért jobb lenne olyantól hallani aki rendelkezik ilyen autóval, csak a kombi érdekel....
2013. szept. 2. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem volt még Insigniám, most Vectrám van. Biztos jó az a motor, szerintem nem is fogyaszthat sokat. Nemtom, tapasztalatom nincs az Insigniáról. Én benzineset vennék szedánt, ha lenne rá pénzem. :D Am lehet a kérdés már nem aktuális és már száguldozol vele. :D
2013. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már igen meg van :)
2013. dec. 16. 23:32
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Azt nem tudom hogy ez milyen , de gyanítom ez is Opel " minőség "!!! A használt piacon mikor kint voltunk a 12-14 éves Suzukik türhetően néztek ki , nem voltak rozsda foltosak. Ellenben az Opel /10 éves /, az szinte mindegyik el van már rohadva. Olyat nem találtunk amelyiken ne lett volna rozsda.
2014. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia.

Hadd kérdezzrk már a kérdezötől.

Bevált az autó?egy ideje gondolkodom hogy ilyet vennék

2019. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A világ legroszabb autója!!!! 30 éve vezetek, sok autóm volt. NE VEGYÉL ILYETT!!!!!!! Mivel mindíg valami baja van(ha be nem ált a motor2013 2014 is) Csak lehúzós szerelői vannak, pl Ivanits,,, Hasznos,, stb, Visszaélnek a helyzettel. Mindíg van valami baja!!!
2020. nov. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!