Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo S 60 2,4 D5 vélemény?

Volvo S 60 2,4 D5 vélemény?

Figyelt kérdés
1,4 milliót szánnék autóra. Ennyiért már lehet válogatni közöttük, de nem tudok róluk sokat. Megbízható-e, drága és gyakori-e a szervíz, mik a típushibák, mikor jönnek ki és mit kell figyelni vásárláskor?
2014. aug. 12. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Megbizható autó, és nagyon jó az ár-érték aránya, szerintem hozza egy Audi, vagy Merci szintjét és minőségét. A 2.4-es motor nem egy nyűgös tipus, azonban minden bizonnyal mindegyikben már nagyon sok kilóméter van. Tipushibája nem igazán van.

De azért 1,4 milláért nem biztos, hogy a legjobbat fogod megkapni.

2014. aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem v70-esem van ami technikailag megegyezik az s60-assal,de van a családban s60-as is.Úgyhogy van már valamennyi tapasztalatunk veluk.Futóműve jól birja a magyar utakat.Ha egyszer rendberakod mert hát használtautóról van szó sokáig nem lessz vele gondod.Kormányzás szokott kopogni azt lehet tipushibának nevezni de komolyabb tipushibái nincsennek.Nekünk benzinesek vannak.A d5-ösről sok jót hallottam de nem cserélném el egy szívó benzinesre.Nekem nem éri meg egy porlasztócsere stb stb 300-ezres jabítások miatt.D5-ösből minnél ujjabbat keress nagyon jó állapotút!Hiába hogy megbizható,jó motor de ilyen korú autóknál ezekre számítani lehet.Amugy a 2,4-es benzines fogasztása hosszabb utakon 7,3 körül van.5-10 km-es ingázásnál 8,6.
2014. aug. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy az alkatrész árai nem magasak.Első lengőkart nem muszáj egybe megvenmi.Külön cserélhető a gömbfeje.Nem úgy mint a többi prémium autógyártók lengőkarjainál.Nem is értem miért kell egy nagy darab alumíniumot kidobni amikor egy kis gömbfej kimegy.
2014. aug. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!