Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi ez a Volvo V40-en?

Skatter kérdése:

Mi ez a Volvo V40-en?

Figyelt kérdés
Pontosabban az érdekelne, hogy az mit csinál, vagy egyáltalán van-e szerepe.Arra a kis téglalap 'képernyő' érdekelne. Kerestem de sehol sem kaptam hasonló témájú szöveget. [link]

2014. aug. 6. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán ismerem a Volvokat de én arra tippelnék, ha túl kevés az üzemanyag vagy túl magas a hűtővíz hőfoka egy kis ikon vagy szimbólum azon a kis képernyőn jelenik meg figyelmeztetés képpen.
2014. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem volt v40-es, de abba volt fed. computer és ott írkálta ki a pillanatnyi fogy átlagfogy, hőfokok stb. funkciókat, de ez nem fedélzetis ami a képen van, mert annak ez az egész kijelzője más, digitális a benzinszintjelző, és nincs ott ez a hőfokjelző sem.
2014. aug. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy tudom, hogy valami kell ott legyen, de az a baj, hogy nem jelenik meg semmi, valami hibás, nem tudom, s arra voltam kiváncsi, hogy mi lehet ott, amúgy 99-es, ennek kétlem, hogy fogyasztást írna ott, max hőfokot
2014. aug. 9. 09:33
 4/5 anonim ***** válasza:
ebbe nem írkál ilyesmit, de lehetett rendelni ezt az extra-t, nemkem 96-os volt, abban volt kiírta a pillanatnyi, átlagfogyasztást, hogy adott vezetési stílussal mennyit tudsz még elmenni, külső hőm., hűtővíz hőmérséklet, meg még nemtudom miket, de ez amit linkeltél ez nem olyan azt látom..
2014. aug. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne a 7-állású forgó kapcsoló a rádió felett, akkor valószínűleg fedélzeti komputer nélküli a kocsi, akkor az LCD kijelző sincs benne a műszerpanelben. Kell egy másik LCD-s műszerpanel, a forgókapcsoló és a kettő közé 5 szál vezeték, és akkor működik.
2014. aug. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!