Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Méhészethez milyen kisteher...

Méhészethez milyen kisteher autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
B-vel vezethető legyen. Árkon bokron elmenjen tehát erdőben kell neki hasítani. Utánfutót is kötnék utána még akkor is vezethető B vel? Tehá akkor milyen típust és fajtát ajánlotok? Lényeges hogy minnél nagyobb legyen a csomagtere.
2014. aug. 12. 12:11
 1/5 A kérdező kommentje:

Nézegetem ezeket az opel vivarokat. 1m-től már van bőven. De mindbe 250 ezer km felett van. Az ilyeneket már nem nagyon szabad megvenni?

A másik meg hogy van ott 80 lóerős változat meg 101 meg 120 meg ilyesmik. A 80 lóerő az nagyon gyenge volna ha még egy közepes utánfutót mögékapcsolok? Utánfutóra 3-4 mázsát lehet még pakolni. Tehát ha dugig van rakva az autó kaptárakkal méhekkel. Meg a futón is van 3-4 mázsa cucc akkor nem lenne az nagyon gyenge? Hány lóerőset ajánlanátok?

2014. aug. 12. 12:18
 2/5 Buford Tannen ***** válasza:
vw transporter van egy méhész haveromnak. Én is azt fogok venni, de amint lehet csinálom a C kategóriát, mert az elengedhetetlen,egyszerűen ehhez a szajkmához nagy autò kell.
2014. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem sokára akarom elkezdeni. 1-2 év múlva már kell majd egy autó erre a célra. De még azt sem tudom hogy lehet e méhet szállitani 3-4 órán keresztül szállítani méht zárt autóban. Lehet hogy platós kellene majd hogy ne legyen túl melegük. Hűtse őket a menetszél
2014. aug. 12. 15:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Gazella

Tata pickup

VW LT

Fiat dukato

Ford transit

Olcsóért mást nem tudok.

a 4x4 es pickupok ami neked jólenne az 800e-től mennek.

Esetleg egy lada níva vagy samurai és bérelsz futót hozzá ha mozgatni kell a kaptárakat.

2014. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Futó bérlés nem jó mert akkor már 2 tengelyű futó kéne arra meg már külön jogsi való

2014. aug. 14. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!