Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy 2107-es Ladát...

LoGito kérdése:

Vettem egy 2107-es Ladát milyen kipufogó lenne rá megfelelő ami nem túl nyitott én nem is fojtott! Versenyre használom úgy hogy mindegy milyen hangos?

Figyelt kérdés

A motor adatai:1500ccm

296 vezérműtengely

hall jeladós gyújtás

Acél lendkerék

Sikolt hengerfej

Nagyjából ezekhez az adottságokhoz szeretnék egy megfelelő kipufogó összeállítás!


2014. aug. 12. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha versenyzel vele, minden bizonnyal van a versenynek, versenysorozatnak kiírása, technikai szabályzata. Ebben megtalálható, milyen kipufogót lehet használni (van, hogy ragaszkodnak a homológhoz, de nem mindig) és mekkora lehet a maximális zajszint. Már ha nem falu végi libakergetésről van szó.

Egyébként pedig egy ilyen motorra elég egy 50-es kipufogó 4-2-1 leömlővel. Így nem kell karosszériát vágni és lehet benne 2 dob is, ezzel biztosan el lehet érni valami kulturált zajszintet is.

2014. aug. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tök felesleges a 4-2-1-es leömlő erre a motorra. Azt nem értem, hogy miért 1500-ös a motor a 296-os tengely mellé. 50-es cső végig, meg egy sportdob erre tökre elég.
2014. aug. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Miért mekkora motor kellene a 296-os tengelyhez??
2014. aug. 13. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!