Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csigavérnél melyik gyakorlati...

Csigavérnél melyik gyakorlati oktatót tudnátok ajánlani a Virágpiacnál?

Figyelt kérdés

Olyan oktatót keresek, aki nem ordít a legkisebb hibára.

Kaptam egy listát az alábbi nevekkel: Gazdag István, Kovács Péter, Losonczi János, Makkai Gábor, Vasmatics Károly

Van valami tapasztalatotok valamelyikükkel? Ha minden kötél szakad, jó a Közvágóhíd is, ha ott van jó oktató.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. aug. 14. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon megjártam a csigavérnél... A vezetési órák 45 percesek, 15 perc elmélettel a végén - ezt tudtad??


Én kifogtam egy csaló oktatót, aki még a maradék vezetési időt is elcsalta, rengeteget pofázott a magánéletéről, magánügyeket intézett az órák alatt és alig hagyta, hogy vezessek. Aztán váltottam.

Ha a közvágóhídnál vezetsz, Érsek István -t nem ajánlom!!!


Az új helyen ugyanannyiba kerültek az órák, de sokkal jobb volt! Mentünk a külvárosi részeken is, kikerültük a dugókat, nem volt fölösleges pofázás (60 perces órák voltak, akár minden nap mehettem), nagyon korrekt volt az oktató bácsim! :) Ha te is meggondolnád magad, írj privátban! Megadom a számát!

2014. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, írtam privit!:)
2014. aug. 20. 21:04
 3/6 anonim válasza:
Gondolom neked már nem aktuális, de aki esetleg ide tévedne, annak írom, hogy Kovács Péter nagyon jó! én sajnos tiszta antitalentum vagyok, ha vezetésről van szó, de hála neki és a kifogyhatatlan türelmének, sikerült megszereznem a jogsit. Én őt csak ajánlani tudom. :)
2014. okt. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Még nem sikerült elkezdeni a forgalmit, mert közben bejött a suli, szóval köszi az ajánlást!:)


Vélemények még jöhetnek!:)

2014. nov. 3. 20:45
 5/6 anonim válasza:
Losonczit nem ajánlom. Határtalanul idegbeteg.
2018. máj. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Németh Beáta pedig egy csaló, pénzéhes, lusta, nagypofájú paraszt, aki a büdös életben nem tanít meg vezetni csak lenyúlja a pénzed és hogy palastolja a hiányosságait még meg is aláz! Aki teheti kerülje el jó messzire amíg nem megy el az összes kedve a vezetéstől és dob ki egy halom pénzt az ablakon.
2021. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!