Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magas embereknek melyik...

Magas embereknek melyik Harley Davidson motort ajánlanátok? (más motor nem érdekel)

Figyelt kérdés
187 cm vagyok nagyon tetszik a V rod, de még nem ültem rajta és nem szeretném azt hogy 10 percenként meg kelljen állni, mert nem bírja az ember háta.
2014. aug. 14. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


ilyet, ez állat.

2014. aug. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem jönnek be az electra glide...

V rod tetszik, és még ami bejön az a sportster de nem tudom hogy ez a két típus az én magasságommal milyen kényelmi szinten motorozható

2014. aug. 15. 11:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Barmilyen motort is veszel, elötte probald ki!


A masik pedig, hogy föleg a Harleykhoz talalsz millionyi kiegeszitöt, amivel nem csak optikailag de ergonomia szempontjabol is tudod alakitani a motorodat. Szerintem a Sportsterek viszont kicsik neked.


A V-Rod-ok közül (favoritom a Muscle) meg valssz olyat, aminek elöretolt labtartoja van. Egy magasabb kormany es esetleg alacsonyabb üles nagyon dobhat a komforton.


Ha esetleg a Dyna is erdekel (szerintem dinamikusabb motorozast engednek, mint a V-Rodok a teljesitmenykülönbseg ellenere) az uj Dyna Low Rider gyarilag rendelkezik allithato kormanytartokkal (erdemes megnezni, mert ezt a koncepciot akar mas motoron is hasznalhatod) es raadasul az üles is atalakithato. Annyi, hogy a labtarto nincs jo helyen szamodra, de azon gyorsan lehet valtoztatni.


Hasznaltat azonban nem mostanaban fogsz kapni, mert uj modell, de a Harleynal mar megrendelheted. Ha azon mulik, szerintem a lebtaroszettet is örömmel elöreteszik neked.

2014. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!