Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szabad-e közúton enduro...

Szabad-e közúton enduro motoron terepgumival közlekedni?

Figyelt kérdés
Van egy enduro motorom, aminek bütykös, terepre való gumijai vannak. Szabad-e ilyen gumikat használnom az aszfalton legálisan?

2014. aug. 15. 00:36
 1/7 anonim válasza:
Igen.
2014. aug. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez egészen biztos? Az interneten keresgélve más és más információkat kapok és nem tudom eldönteni, hogy mi az igaz.
2014. aug. 15. 00:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben nincs rajta a gumi oldalfalán, hogy " NOT FOR HIGHWAY USE" akkor igen.
2014. aug. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szabad, csak ha gyorsan mész, akkor iszonyú hangos, mintha egy repülő jönne, olyan, úgyhogy inkább lassan menj, amúgy sem tapadnak jól ezek a gumik aszfalton.
2014. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet vele,egy ifa w50-nél már más lenne. :D


Amúgy miért aszfalton mész a terepgumival?Nekem Pirelli gumim volt a motoron,és nagyon hamar megette az aszfalt pedig egy motorozáskor jó ha mentünk olyan 2km-t kövön.Michelin AC 10-et dicséri mindenki..igaz az is 90% off-road és 10% aszfalt.+Búg is a gumi,meg csúszik.

2014. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Így vettem a motort és jelenleg nincs pénzem lecserélni a gumikat rajta. Később persze lefogom, ha ennyire nem bírja magát a betonon.
2014. aug. 15. 17:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2014. aug. 15. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!