Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyivel rosszabb most...

Mennyivel rosszabb most Budapesten autóval közlekedni az átlagosnál?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam a főváros mindenhol fel van túrva. Csak át szeretnék autózni Budapesten, Egertől felől mennék Budapestre, és Pécs felé jönnék ki. Mennyire rossz a helyzet, és vasárnap délután mikortól van kevesebb autó a forgalomban?
2014. aug. 2. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
az M0 kikerüli bp-t, pont az ilyen esetekre találták ki...
2014. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne menj be a belvárosba és kerüld a Hungáriát. Bár vasárnap ha nagyon arra akarsz menni, szerintem nem vészes.

Én minden péntek délután megyen a Délkelet-Pestről Pécsre. Arrafelé sok feltúrás nincs, csak a szokásos péntek délután dugóban araszolgatás szokott lenni az M0-M6-osig. Onnantól, Értől már teljesen jól lehet haladni. Sőt mióta a nullást is kibővítették, az is elég haladós még péntek délután is.

Vasárnap este visszafelé meg mint a kés a vajon... alig lézeng pár autó.

2014. aug. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az M0 tökéletesen járható jelenleg, menj ott!
2014. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!