Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti láttatok már helyes,...

Ti láttatok már helyes, fiatalabb forgalmi vizsgabiztost?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, mit értesz helyesen és fiatalon. Tanfolyamra jelentkezés alsó korhatára 27 év. A tanfolyam kezdetétől a vizsgáig nem tudom mennyi idő telik el, d pár hét biztosan van. Harminc köröli fickónál vizsgáztam, de nem foglalkoztam a küllemével, mert férfi lennék magam is.
2014. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hűha, csak nem leakarod nyűgözni teljes mellbedobással? Amúgy a minimum korhatár 25 év, ezalatt senki sem lehet vizsgabiztos. De amúgy a vb-k általában idősebb, rutinos vezetők, én nem nagyon láttam még 40 alattit. De amúgy 40 felett is férfi a férfi, ne aggódj!:D
2014. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25 az elméleti, a forgalmi vizsgabiztos tanfolyam jelentkezési alsó korhatára - mint már írtam - 27 év.
2014. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Fiatalabb alatt a 30-35 év közötti korosztályt értem.

Múlt héten vizsgáztam Újpesten. Ott "sorakoztak" a vizsgabiztosok, mindegyik legalább 50 éves volt, búskomor, morcos... Aki engem vizsgáztatott viszont fiatal, jókedvű, vicces, csak kedves szava volt hozzám, nagyon jól esett és meglepődtem.

2014. aug. 15. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, én kétszer vizsgáztam, mind a kétszer ugyanazt kaptam. 45 körüli fickó, és nem azt mondom hogy a vidámságba fog belehalni, de rendes volt. Amúgy szerintem ezt is emberre válogatja, minden munkában vannak morcos meg életvidám emberek (kivéve a bohócszakmában, ott azért nem árt, ha mindig vigyorogsz:D). Meg aztán, lehet pont dél volt és már éhesek, sok falábút vizsgáztattak azon a napon stb.
2014. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Aki engem vizsgáztatott viszont fiatal, jókedvű, vicces, csak kedves szava volt hozzám, nagyon jól esett és meglepődtem"


Valószínű még nincs kiégve, meg úgy általában az élet sem dolgozta még meg annyira. Aki akár évtizedeket lehúz ebben a szakmában el tudom képzelni ha agyfaaszt kap a sok analfabétától, persze jobb ha az megy ilyennek, aki elé türelmes és kiegyensúlyozott na de hát na :D Vannak olyanok hogy csak a fejét fogná az ember legszivesebben, és hát meg kell tanítani annak ellenére hogy tökéletesen alkalmatlan a vezetésre. Szerintem ez lehet az ok.

2014. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!