Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorcserét észre vennék a...

Motorcserét észre vennék a rendőrök?

Figyelt kérdés
vennék egy 320-as bmwt és beleraknék egy 25ös motort akkor azt észre vennék? megbuknék vele valahol? kivülről a két motor ugyan az....

2014. aug. 15. 23:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
műszakin
2014. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha motorszámot valahogy megoldod... nem fogják.

Opacs van, ha kpm ellenőrzés van az út mentén.

2014. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

műstzakira vissza kellene pakolni, ma már nem nagyon lehet így áttolni sehol. Utáv nem hiszem hogy megbuksz vele, max egy komolyabb balesetnél lehet gond ahol műszaki szakértőt vonnak be meg ilyenek, de ezekbe inkább ne is gondoljunk. Egy átlag rendőr azt meg nem mondja, hogy ez nem 20-as hanem 25-ös, a legtöbb elég bárgyúú az autókhoz, tisztelet a kivételnek, holott teendőik jelentős része kapcsolódik a gépjárművek ellenőrzéséhez, esetleg követéséhez (mert üldözés ugye hivatalosan már nincs ebben az országban, legalábbis közlekedési kihágások esetén)


Nekem egyszer volt olyan hogy e30-assal menekült a csapatós gyerek, üldözték :D megelőzött egy kockaladát, utca végén jobbra ment, a lada meg balra, a rendőrök a lada után fordultak :DD végülis este messziről ha behunyorítom a szememet elmegy e30-as BMw-nek hátulról, na de azért az erős hogy mi messzebbről láttuk mi a szitu, mint a kocsiban ülő rendőrök... Istenem hát van ilyen na :D

2014. aug. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
kpm ellenőrzéskor az ut mentén bemásznak a kocsi alá motorszámot ellenőrizni ? elég eldugott helyen van az .. ( nem tudom még sosem találkoztam kpm-el...) e36 be lenne. :)
2014. aug. 15. 23:29
 5/18 anonim ***** válasza:
Más kérdés hogy valszeg az erőátviteli mechanikák nem fogják sokáig bírni a megnőtt erőhatásokat és a blokk többlettömegét.
2014. aug. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
van hozzá váltom kardánom difim és féltengelyem is... a gumik nem birják a megnőtt erőt az meg a kisebb gond:P :)
2014. aug. 16. 00:10
 7/18 A kérdező kommentje:
tudtommal jelentős tömeg különbség sincs ( ha van egyáltalán)
2014. aug. 16. 00:11
 8/18 anonim ***** válasza:
20 és 25i között alig van különbség kinézetre, laikusok nem veszik észre a motorházban kutatva sem.
2014. aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

én is pont erre gondoltam mert a két motor szinte teljesen ugyan az kivülről....


kpm ellenőrzéskor az ut szélén mit néznek ? mennyire vizsgálják át az autót ?


Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2014. aug. 16. 22:20
 10/18 anonim ***** válasza:
A műszakin viszont bebukik...
2014. aug. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!