Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorcserét észre vennék a...

Motorcserét észre vennék a rendőrök?

Figyelt kérdés
vennék egy 320-as bmwt és beleraknék egy 25ös motort akkor azt észre vennék? megbuknék vele valahol? kivülről a két motor ugyan az....

2014. aug. 15. 23:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
amikor műszaki vizsga bázison voltam tavaly gyakorlaton, szimpla műszakinál sosem néztük a motorszámot, csak az alvázszámnak kellett stimmelnie, ránézésre pedig nem valószínű, hogy megmondják a különbséget. eredetvizsgánál viszont már a motorszámról is kell fénykép, ott biztosan megbukik, ha gáz van vele.
2014. aug. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

ahh, eredet vizsgan, meg muszakin is en segitettem megmutatni a szamokat!

bar aszem muszakin csak alvaz szamot neztek.

am at lehet kuldeni muszakin.

2014. aug. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
A műszaki vizsga ma is a korrupció melegágya!
2014. aug. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Addig jó míg korrupt :)
2014. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
motorszámot kiszolták szedni. savval csiszolópapíttal. az a lényeg, hogy úgy nezzen ki, mintha oxid, vagy kopás miatt hiányozna. utádna kap külön kódot. onnantól kezdve akármilyen hozzá hasonló ,nem feltűnően beépítétt motort rakhatsz bele, csak abban se legyen motorszám. smokosok szoktak ilyen módon mindenbe 1.9-est rakni.
2014. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!! na ezt még nem hallottam.



Akkor ha jol néztem utána AF es motorszámot kap? gondolom... de ezt mikor kellene bejelenteni hogy nem látszik a motorszám? mert az furcsa lenne ha eredetiség vizságán átmegy 2év mulva meg már kirohadt a motorszám nem ? :D

2014. aug. 29. 16:24
 17/18 Zebra3328 ***** válasza:
Műszaki vizsgán vagy útszéli KPM ellenőrzésnél mérhetnek káros anyag kibocsátást. Ha a 2.5-ös motor nem azokat az értékeket produkálja mint a 2.0-ás akkor megbuktál...
2014. aug. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

érdekes információ. köszönöm.


és ha a 2 es motornak bedöglött a lambda szondája? akkor is más a káros anyag kibocsátás.. ezért ez nekem fura hogy egyből másik motorra gyanakodnának. de még utána nézek ennek is köszi :)

2014. aug. 30. 00:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!