Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 2002 Auid A4 1.9...

Van egy 2002 Auid A4 1.9 pdtdi-im és amikor eléri a 90 fokot leáll és nem indul be csak ha hűlt egy kicsi és akkor is csak nehezen ha pedig teljesen lehűlt akkor könnyedén beindul. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Letílt a kompjutered irány egy műhely ahol olvasni tudnak hibát és üttesd ki:/
2014. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nincs benne semmi hibakód már több helyen megnézettem
2014. aug. 20. 08:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha hidegen könnyen indul akkor tuti nincs fizikai, szerkezeti baja a motornak. Szinte biztos, hogy elektronikus alkatrész mondta fel a szolgálatot. Egy olyan ami kap hőt a motortól. Pl. a légtömegmérő. Nem drága bontóban és ha a 2.5-ösét veszed hozzá, még meg is táltosodik.
2014. aug. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tanàcsot kipròbàlom

Esetleg van màs tipped ha nem ez

2014. aug. 20. 11:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor kellene kábelezni mikor megáll hidegen nem fogja a hibát látni
2014. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van benne pár. Map szenzor (töltőnyomás érzékelő), agr, egr szelep. Olvass utána mi okozhat ilyet.
2014. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 130 lovas pdtdi passatom van, én is böngészek. Nem árt ha művelem magam. Ha megtalálod a megoldást kérlek oszd meg velem!
2014. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olvastam olyat, hogy az ecu beállításaiban van a hiba a nehéz indulásnál. Csak át kell iratni ( mondjuk chiptuning).Próbáld meg lehúzni a hőmérő érzékelőjét, vagy elé rakni egy ellenállást, hogy ne azt az infót küldje a motornak , hogy meleg. Ha nem áll le és indul akkor csak iratni kell az ecut mert melegen nem megfelelő mennyiségű anyagot adagol.
2014. aug. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket. ha megtaláljuk a hibát megosztom veled
2014. aug. 21. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!