Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Van egy Simson S50N-típus...

Üdv! Van egy Simson S50N-típusu motorkerékpárom és teljes gáznál (csutka gáznál) fullad ez miért van?

Figyelt kérdés

2014. aug. 18. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Rosszbbeállítás. Először is valószínűleg sokat kap. A tűn állíts először. Tedd a minimumra. És adj neki levegőt ami kell neki. Ne szívjon falsot sehol. És úgy próbálgasd. Ha nen jó akkor nagy benne a főfúvóka.
2014. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbálgattam és tettem bele egy 62-es azzal még ennyire se ment most 57-es van benne 72-sel meg még jobban fuladt
2014. aug. 18. 20:43
 3/5 A kérdező kommentje:
67*
2014. aug. 18. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:
menj vele pár km-t olyan gázállásnál, hogy lehetőleg a fulladás határán legyen, utána nézd meg a gyertya színét, nem biztos, hogy sokat kap, ha keveset kap ugyanúgy tud fulladni...
2014. aug. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 joco5582 ***** válasza:
Szia, szerintem inkább máshogy kellene hozzányúlni. Ellenőrizd van e fals levegő. Nincs e kirepedezve a gumi a légszűrőnél. Jó lenne tudni nem szimmeringes-e. Tiszta e légszűrő. Ha ezeket kizártad. Jöhet a karbi. Csutka gázon csakis a főfúvóka méret számít. Nagyobb főfúvókával csutkagázon figyeld hogy működik. Ha adsz rá szivatót jobban megy, ha lefogod a légszűrőt jobban megy? Majd rakj bele kisebbet, addig míg nem fullad es a gyertyakép őzbarna. A gyertyakép nagyon fontos. Ne törődj egyelőre azzal, hogy 2\3 1\3 gázállásnál hogy megy. Ha meg van az ideális főfúvóka jöhet a köztes tartomány. Ezt tudod a súberállással szabályozni. Végül jöhet az 1/3ad gázállás, és az alapjárat. Akkor már lehet alapjárati keveréket állítani a csavarokkal.
2014. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!