Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik típusú Trabit érdemeseb...

Melyik típusú Trabit érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Trabantot, a feeling kedvéért. Nem igazán számít a teljesítmény, hogy 50 LE, vagy 26 LE, tehát lehet 2 vagy 4 ütemű is. Tudtok nekem mondani érveket és ellenérveket, az "újabb" és a régebbi mellett?

2014. aug. 18. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Érv nem sok van mindekettő annyit kajãl mint egy 3.0 v6 benzin, talán annyi hogy a 2t nem igazán felel meg a mai környezetvédelmi előirásknak.


4ütem szerintem abban nincs annyira budös olajszag:)

2014. aug. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"annyit kajãl mint egy 3.0 v6 benzin"


Szerintem neked az életben nem volt még Trabantod! Melyik 3.0 V6 benzin jár el 6-7 literrel?! Mutass már egyet!

2014. aug. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első mondatban ott a válasz!!!!

(Szeretnék venni egy Trabantot, a feeling kedvéért.)


Feeling... 2T

2014. aug. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Feeling kell? Csakis 2t, azon belül lehet 500-as, 600-as, 601-es, vagy esetleg Kübel.
2014. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valóban a 2T-k jobban vonzanak. Viszont azok még megbízhatatlanabbak mint a 4 üteműek, nem?
2014. aug. 20. 22:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha megbízhatóság kell, ne 30 éves kocsikat nézegess. Feelingről volt szó. A Trabant-hoz hozzátartozik az állandó gondoskodás, szerelgetés.


Amúgy a 4t megbízható, Vw Polo ezres motor van benne. Nekem is egy ezres Polo-m van, 92-es. Ugyanaz a konstrukcó, csak ez már nem karbis. 6 év alatt nem volt gondom vele.

2014. aug. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!