Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik 125-ös motort érdemeseb...

Pötyöslabda666 kérdése:

Melyik 125-ös motort érdemesebb megvenni nagyobb távolság megtételére?

Figyelt kérdés

Mindenképp 2T-t akarok, supermotot szeretnék mert nagyon bejönnek de nemtudom hogy hosszú távon mennyire kényelmes.Néztem is ki párat

: [link]

[link]

vagy még az aprilia rs-t ami szimpatikus igaz az gyorsasági

[link]

Kiváncsi lennék a tapasztalatokra ki mit ajánlana mindenképp 125-ös legyen és 2T mert az erősebb mint a 4T



#Aprilia RS 125 #nagy távolságra supermoto vélemények #yamaha dt 125 x
2014. ápr. 29. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A supermotok még rövidtávon sem kényelmesek, nem, hogy hosszútávon. A 125-ös RS szintén nem a kényelemről híres.
2014. ápr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
dt az jó választás de az ára az már annyira nem jó mivel 9éves
2014. ápr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A DT 125 X....hidd el kényelmes tapasztalatból mondom...ugyebár 2T power szelep...verhetetlenül megy..a 125ccm motorok egyik legerősebbje...a nyomatéka hatalmas...a végsebessége már annyira nem..120--140 közt van :)
2014. ápr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Énis jókat hallottam a Dt-ről az ára kicsit tényleg sok.Munkába járni kellene az olyan napi 40km és néha azzal utaznék haza az olyan 240km ekkora távra is alkalmas vagy inkább akkor már az aprilia rs éri meg jobban?
2014. ápr. 30. 06:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Yamaha TDR 125 , ugyan az a blokkja mint a DT-nek (illetve a legutolsó szériája már 4T) de jóval nagyobb és sokkal kényelmesebb
2014. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azért nehogy már a Yamaha DT 125 legyen a kategória legerősebbje... A Rotax 122-es és 123-as blokk verhetetlen mind a Pegaso-ban mind pedig az RS125-ben (RS-ben csak 122) a mai napig. Nekem volt Aprilia Pegaso 125-öm és halkan megjegyzem hogy a DT-s srácokkal mikor autópályán kamiont előztünk nekem a 110-120-as tempóról vigan kirántottam 165 km/h-ig, mig ők a 130-135 km/h végsebességükkel taknyoltak a kamion mellet, az a 42-43 Le ami a Pegasoban van azért magasan veri a kategóriát. Ugyan ezekkel a DT-s srácokkal voltunk a Transalpina-n, ott kb ugyan ez volt a helyzet, hogy én a Pegaso-val vigan mentem ahol a hegyre kellet felfelé menni, míg ők sokszor kilométerekre kullogtak mögöttünk (azért írok többes számot mert kettőnknek volt Pegaso125-je) a DT-vel, mi már rég a szálláson feküdtünk a hegy tetején mire ők elővánszorogtak, jah és a csomagokat a 2 Pegaso vitte mert a DT-knek jó volt ha magukat ciholni felfelé a hegyre.
2014. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!