Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A műszaki vizsga ma is a...

A műszaki vizsga ma is a korrupció melegágya? Csak kíváncsi vagyok, hogy akár Pesten, vagy akár vidéken, mennyire könnyű átlökdösni egy autót a műszakin?

Figyelt kérdés

Amikor majd megfulladsz az előtted lévő autó füstölésétől, de a rendszámon mégis ott virít a friss műszakinak a matricája, mégis mire tud gondolni az ember??!

Vagy amikor olyan bontószökevényeket látsz, hogy azt tippeled, hogy öt percen belül széthullik az atomjaira...



2014. aug. 20. 07:08
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Hol nincs ebben a csodálatos kis országban korrupció? Ha itt élsz és nyitott szemmel jársz, akkor ezt a kérdést fel sem tetted volna. De a kérdésedre is válaszolva, igen, minden átmegy a vizsgán, csak ismerős és pénz kérdése.
2014. aug. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

sajnos igen


pont 3 perccel ezelőtt gondolkoztam hogy a szomszéd suzukis majmot úgy szájonvágom, hogy ottmarad


a fostalicskáján olyan kipuffogó van, ami ilyen repedt hangot ad ki, és zárt ablaknál felriadunk rá


nem lehet erre kihívni egy nkh-t? vagy simán verjem szét bézbóllal?

2014. aug. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%

Ha az előtted menő autó füstöl, az lehet egy mai turbó dízel is, csak sokan hülyék az autószereléshez, és ha már látnak egy füstölő autót, egyből asszociálnak rá, hogy az már öreg, és roncs...

Engem sokkal jobban idegesítenek a nem füstölő fostalicskák, amik szedik ki a pénzt az emberek zsebéből, és veszik vissza a bankok őket, és beszarnak kb 3000km-enként, meg zabálnak 10 liter benzint...

2014. aug. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

"Ha az előtted menő autó füstöl, az lehet egy mai turbó dízel is, csak sokan hülyék az autószereléshez..."


No komment... ebből látszik, te mennyire értesz hozzá!

2014. aug. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Igen, a kérdésed jogos, igencsak feltűnő, hogy friss műszakival milyen állapotú fostalicskák közlekednek...


Én mindig államiba viszem műszkira, ha jó a vas, akkor átmegy...eddig még sosem volt bukta. (jatt sem)


hogy a bontószökevények hogy mennek át a Mozaikban, az örök rejtély..báár, gyanítom, nem oda viszik...

2014. aug. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
90%
Az én érdekem is, hogy jó müszaki állapotban legyen az autó. Ezen nem éri meg ügyeskedni.
2014. aug. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A Mozaikban vizsgáztattam a héten az autómat, de ott teljesen be van kamerázva az egész, és minden vizsgafolyamat a számítógépben rögzül, a mért adatokkal.

Gondolom, hogy nem itt mennek át azok a gépkocsik amikről mindenki azonnal látja, hogy kamu vizsgája lehet csak.

2014. aug. 20. 17:52
 8/10 A kérdező kommentje:

Amúgy pont "egy mai" turbódízelem van, ami szinte teljesen füstmentes.


Viszont látom azokat, amikben a gagyi chiptuning van, hogy gázadáskor mit is okádnak ki magukból.

2014. aug. 20. 17:56
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez is durva!Szétrohadt Renault "Jó műszaki állapotban, friss műszaki vizsgával" :) [link]
2014. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazad van! Rohad körben.
2014. aug. 21. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!