Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valóban ugyanannyit fogyaszt...

Detto00 kérdése:

Valóban ugyanannyit fogyaszt az autó?

Figyelt kérdés

Egyik haverom ugy vezet a városban, mint egy őrült.. Padló gázzal indul, mindig satufék.. Azt mondja, igy nem fogyaszt többet a kocsi, mintha "normálisan" vezetne.

szerintem nem igaz, Szerintetek?


2014. aug. 20. 20:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal ba**ik a fogyasztásra, nem mindenkinek a spórolásból áll az élet.
2014. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
hát igen igaz amit az utolsó mondd, otthon főni is olcsóbb mint étterembe menni, de azért szerintem mindenki volt már cak azért étterembe, hogy egyen egy finomat. Amíg nem száguldozik ész nélkül, nem veszélyeztet másokat, addig had égesse az üzemanyagot... mondjuk ha szerinte taposva nem fogyaszt többet az autó, akkor az megkérdőjelezi a hozzáértését, de mondjuk ha néha odalép kicsit egy turbódízelnek, akkor 100 km-re vetítve valóban nem nagy a különbség, benzinesnél más a helyzet...
2014. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

# 11/


Amenyiben én b***szok a fogyasztásra akkor nem azt mondom, hogy "így nem fogyaszt többet", hanem azt, hogy "többet fogyaszt de baxok rá!".


Értem?

2014. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
valami boyracer?
2014. aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Amenyiben én b***szok a fogyasztásra akkor nem azt mondom, hogy "így nem fogyaszt többet", hanem azt, hogy "többet fogyaszt de baxok rá!". "


Nem nem, ez még a gazdagoknál sem igy van, tudok én olyat aki személyesen jön és magyarázza nekem, hogy a 4.2-es Audi A8 (benzin) 10 litert eszik úgy hogy halad vele. Aztán 300 kilóméterenként jár tankolni... Tudatalatt nagyon jól tudja hogy 20 litert eszik, de saját magának sem akarja beismerni, hiszen tisztában van vele, hogy egy 3.0 TDI is elég lenne és sokat spórolhatna. De igy is megengedheti magának, szóval addig is hazudik saját magának is.

És a legtöbb gyorshajtó, vagy nagymotoros autókkal járó emberek ilyenek.


11-es voltam.

2014. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


De akkor nem is érdemes ezzel győzködnöm hogy többet eszik a kocsi, mivel úgyse ismeri meg... ő gondja....

2014. aug. 22. 13:08
 17/17 anonim ***** válasza:
15-ös! Én is ismerek ilyet! 300-al megy az A8-asa és ha nem nyomja 7 literrel elmegy :D Most aki iylet mondd már el se kezdem magyarázni, hogy jólesz az a 300 260-270-nek is, ha nincs benne a limiter, a fogyasztás meg 15 liternek ha nem nyomja... Most aki ennyire hülyének néz azzal minek társalogjak, vagy győzködjem :D
2014. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!