Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tartanak még keverék...

Hol tartanak még keverék üzemanyagot Székesfehérvár és környékén?

Figyelt kérdés
2008. aug. 6. 21:56
 1/6 anonim válasza:
0%
benzinkutakon például
2008. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem mondod?????????????????????????

Képzeld ezt én is tudom!!!!!!!!!

És te tudod hogy már csak nagyon kevés helyen lehet kapni?Valszeg azért kérdem,nem????????

2008. aug. 6. 22:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vadászhatsz rá, de szerintem készülj fel az otthoni kevergetésre, mert ha találsz is, nemsokára "háztájiban" kell megoldanod. Nem annyira népszerű, hogy a kutaknak sokáig megérje forgalmazniuk.
2008. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen sajnos én is észre vettem!:S Most költöztünk el Mór-ról ahol eddig vettünk!És 100km-ert meg nem igazán gazdaságos utazgatni érte!A fűkaszánk meg ilyennel müködik!


Köszönöm a válaszodat!


A.

2008. aug. 7. 07:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Az otthoni kevergetéshez javaslom egy kiürült ötliteres motorolajoskanna beszerzését, lehetőleg abból a fajtából, aminek az oldalán a skálánál direkt áttetsző műanyagot használtak, hogy lásd, meddig áll benne a benzin. Kiméred a szükséges mennyiséget (mivel fűkaszáról van szó, ezért egy ekkora edény nagyon bőven elég) és némi fejszámolás után megkapod, mennyi olaj kell bele. Ezt én vagy az olajoskannán található jelölés segítségével (már amikor látható), vagy a mosóporhoz/öblítőhöz adott kétdecis pohárkával (nehéz ám elkunyerálni :-), vagy a magasabbik fajta sűrített paradicsomos fémdobozzal szoktam megtenni (ez utóbbi másfél deciliter, ha színültig töltöd). Sok szerencsét hozzá!
2008. aug. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A zámolyi elágazónál lévő Oil-ben, azt hiszem még van!
2009. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!