Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51b főtengely csapágya...

Simson s51b főtengely csapágyazás mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Vettem a napokba egy s51b típusu motort, annyi a lényeg hogy mivel még jogosítványom sincs, szóval ilyen kezdő vagyok :) és azt mondják ilyen simsonos emberek hogy nagyon kicsit hallatszik rajta, hogy főtengely csapágyas. Na és annyira lennék kíváncsi, hogy ha szervízbe elviszem mennyiért csapágyaznák újra?
2014. aug. 22. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
2-3 ezer forint a 2 új csapágy, HA a hajtókar és a tűgörgőig nem cserések...
2014. aug. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szervizben az kicsit több lesz mint a csapágy ára, egyébként valószínűleg a főtengely sincs már a toppon, na az úgy 15000 önmagában, és akkor már hengert fúratni is illene, dugóval max 5000, de ezt nem mindenhol vállalják. Munkadíjnak, ha csak a blokkot viszed, akkor valahol 5 és 10 között számolj (számla nélkül).

Lehet hogy új hengerszetet kell(ene) venned, az is valahol 10-15, szóval spórold rá össze a pénzt és együtt csináltass meg mindent a blokkban, akkor lesz egy motorod amihez 10 évig nem kell komolyan hozzányúlni. Persze dőlhet még ki csontváz a szekrényből a folyamat során, szóval legyenek tartalékaid.

2014. aug. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenki!
2014. aug. 23. 10:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk tudok olyan helyet, vásárba ahol zsír új főtengelyt megveszek 6-7 ezerért haverom is onnan vette 3 éve mondom új, nem használt csapágyat rá meg 1500 -ért asszem mondjuk vannak ismerőseim akik segítenének nekem és biztos nem kérnének el 15k érte :D amúgy a henger most lett kifúrva az előző tulajnál új dugattyú ment bele
2014. aug. 23. 10:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak azt ne gondold a vásáros főtengelyről hogy valakinél ott állt több mint 20 évig a polcon a gyári és most eladja. Az is ugyanolyan fos kínai mint az összes neten rendelhető darab. Mindenesetre nekem nincs gondom a főtengellyel, de a henger-dugó-gyűrű az ajjaj...
2014. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!