Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első generációs A osztályú...

Első generációs A osztályú Mercedes mennyire nevezhető igazi Mercedesnek? Megéri ilyet venni?

Figyelt kérdés

Nagyon kedvelem régóta a Mercedeseket, régi álmom, hogy nekem is legyen egy (tudom fura, hogy nem Audit vagy BMW-t akar mostanában valaki :D ).

Most autóváltás előtt állok, és 8-900 ezer ft-om lenne erre a célra (csak az autóra). Ebbe, ahogy nézegettem, Merciből csak az A osztály fér bele (régebbit, 95-98 előttit nem igazán szeretnék, kicsit tartok tőlük). Ez mennyire nevezhető igazán Mercedesnek? Vagy csak nevében az?


Esetleg tudtok más is ajánlani, amit érdemes megnézni Merciknél ilyen összegből? Vagy tényleg csak az A osztály jöhet szóba?



2014. aug. 23. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat gondolom ferfi vagy, en nem vennek A Mercit elegge csajos kocsi.
2014. aug. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
C tol kezdodik, E tol mar igazi MB.
2014. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ennyiért belefér az elsőgenerációs C osztály, abból van 95 utáni bőven... sokkal inkább mercedes mint az az elsőkerékhajtűású wagonRplusz beütésű kocsi...
2014. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!