Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha kapnál ingyen egy vadiúj...

Ha kapnál ingyen egy vadiúj autót, és választani lehetne Honda Accord és Mazda 6 között, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Egyforma felszereltségbe, mondjuk mind2 a legmagasabb, dízel vagy benzin, sedan vagy kombi az már rád van bízva. Tehát a kérdés adott. 2 közül melyiket vinnéd haza szívesebben?
2014. aug. 23. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
én tuti a sedan mazda 6-ot választanám, bitang jól néz ki...
2014. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szerintem is nagyon szép autó, de azt olvastam, hogy elég gyenge a zajszigetelése.

https://www.youtube.com/watch?v=314aZKwaF1k

Mióta láttam ezt a videót az új accordról, nálam egyértelműen ez a befutó.

2014. aug. 23. 17:53
 3/9 A kérdező kommentje:
Vagy ez nálunk nem kapható?
2014. aug. 23. 17:57
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

szerintem nagyon unalmasra sikerül az accord formája, kb mint a 10 évvel ezelőtti avensis...

a mazda sokkal szebb, és kétlem, hogy annyira szar lenne a zajszigetelés egy ilyen kaliberű autóban... menj el próbavezetésre és kiderül milyen hangos

2014. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Benzines Accord kéne. Nagyon kiforrott technika, jóllehet nem a legmodernebb. A Mazda most nagyot dobott a Skyaktivvval, de ki tudja milyen tapasztalatok lesznek vele 2-300 ezer kilométerrel az órában.
2014. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nehéz kérdés, mert mindkettő szép, jó tulajdonságai vannak. A jellememből adódóan mégis a Honda lenne a nyerő, dízelkombiban.
2014. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Honda.
2014. aug. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mazda


Valószínű, hogy ez az új Accord is egy műszaki gyöngyszem de az, hogy kiba'zott unalmas a formája az is biztos.

2014. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

érdekes, a vályi pista a totalcarban tesztelte az új mazda 6-ost, és azt mondta marha jó a zajszigetelése...


[link]

2014. aug. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!