Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok...

Milyen autót ajánlanátok nekem? Illetve ti milyet vennétek? Mire kell odafigyelni autóvásárláskor/választáskor?

Figyelt kérdés
Szeretnék később venni egy autót. Maximum 2,5 évet tudnék gyűjtögetésre szánni. Ezalatt durván Ł15.000 jönne össze. Ez 5.800.000 Ft körül van. Persze nem hiszem hogy muszály is elkölteni mindet, sőt örülnék ha maradna meg belőle sok. Nagyon-nagyon tetszik a Range Rover Sport. Mindenképp 4×4-ben gondolkodnék, mert ezek amik tetszenek. London központjában élek, ezért városi közlekedésre használnám legtöbbször. És néha kirándulásokra Mo., Fro., Norv. stb. 22/N

2014. aug. 23. 19:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg a Range Rover Vogue is tetszik, lemaradt.
2014. aug. 23. 19:58
 2/5 anonim ***** válasza:
2,5 év mulva már szóba jöhet akár range rover evoque is, szerintem az pont tipikus női kis terepjáró.
2014. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na, még egy terepjárós nőci, aki majd véletlenül se fér be egy helyre a parkolóban.
2014. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Londonba aztán úgy hiányzik egy nagy dög Range Rover mint lepra telepre a kolerajárvány. A Range Rover az terepre termett full hajtáslánccal, az nem egy bevásárló kocsi :)

De igazából ha ez az álmod mindenképpen vedd meg, engem se lehet lebeszélni ha valamit a fejembe vettem és ez így van jó :)

A Range Rover fentartása drága, ez más kategória. Londonba bőven-bőven elég egy Opel Mokka 1.4 turbó Enjoy AWD is az is összkerékhajtású, jól parkolható, 140 lovas fenntartható autó és nem zabál annyit mint a Rover. De tudom hogy süket fülekre találtam :DD

2014. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Másodiknak üzenem, hogy nem nagyképűségből de kiválóan vezetek, parkolok. Egyébként olyan helyen lakom ahol elég széles utcák vannak viszonylag. A lényeg hogy férfiak is tudnak úgy vezetni, hogy legszívesebben kirángatnám a kormány mögül.

Harmadiknak üzenem, hogy egész kis formás az az autó. És hát valójában szeretem a pénzt értelmesen költeni. Tehát ha van megoldás amivel több pénz marad meg, fogható vagyok a témára. És ez is nagyon tetszetős.

2014. aug. 24. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!