Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert van hogy a mercimel...

Miert van hogy a mercimel haladok az uton es altalaban a kisebb autok suzuki . stb autok erolkodve gazt hulyer taposva akarnak megelozni?

Figyelt kérdés

Csak nevetek rajta es elengedem mindig oket mert latom hogy bizonyitasi vagyuk van.

Szegeny merciseketet meg orokke csak szidjak hogy milyen bunkok ..stb

Azert ezt nem mondanam.

Nem a kis autokkal kozlekedoket bantanam ezzel.


2014. aug. 23. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert bár azthiszed a merciddel több vagy mint más, de sajnos a régi 15-20 éves merciket még kevesebbe veszik mint a suzuki meg átlag kisautók. Egyébként csak te gondolod, hogy hülyére nyomják a gázt, állítom az ilyen kisautók jobban gyorsulnak mint a te régi szivódízel mercid. (Biztos vagyok benne, hogy ilyesmid van, ha újabb fajta autód lenne, nem érnének utol az ilyen autók)
2014. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nyugi ez nem a Mercisek elleni Suzukis terror. :D

Én Fiattal járok, többnyire szabályos tempót tartok és ugyanezt tapasztalom de nem csak Suzukisokkal, szinte azok vannak kevesebben akik nem előznek meg ha lakott területen 50-nel megyek. Ja, Bp-en autózom legtöbbet.

2014. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Azért előzgetnek sokan, mert nem vagy képes a megengedett legnagyobb sebesség közelében autózni. Ha 90 a megengedett, akkor ne 75-tel, 80-nal merdzsózz, hanem tessék neki tolni 90-ig. Vagy akár 95-ig. Máris nyugodtabbak lesznek a szuzukisok mögötted. Nem a lassan szüttyögő önelégült merciseket bántanám ezzel.
2014. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

"Csak nevetek rajta es elengedem mindig oket mert latom hogy bizonyitasi vagyuk van"


nem nekik van bizonyítási vágyuk, hanem neked üldözésimániád, mégis mi a szarért akarna az átlag közlekedő kisauutós sofőr lenyomni minden nagyobb autót? Egyébként ha siet, akkor meg miuértne előzhetne meg? Csak a béemwémerciaudisok siethetnek záróvonalon mindenen át jobbról előzve indexnélkül a megengedett 2x-esével? Nekem is nagy autóm van de amit írsz az nettó hülyeség...

2014. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig van benne valami igazsag.
2014. aug. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, nalam se szoktak bepofatlankodni, szivozni, nem lehet a soforrel van a baj ? :D (bocsi)
2014. aug. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sokan nem értik, miért előzik meg őket. Én azért is simán megelőzök valakit, mert bár nem megy kifejezetten lassan, de hülyén vezet.
2014. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Miért van az, hogy 10 BMW-sből, Audisból, Mercisből 8 nem bír mögöttem maradni, ha a megengedett 90-el megyek, és még az indexet se használja, ha előzésbe kezd? (ráadásul sokszor beláthatatlan helyen kezdenek bele) Talán mert egy kis Polo-ban ülök?
2014. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem a kocsi erejet szeretnem fitoktatni.

Ugyan el lehet hinni hogy nem az erovel a gyorsulassal van itt bajom es nem azt nezem hogy ki is uldozne engem (vicces ugyan)

Varosban az 50 tabla betartasaval kozlekedem de sajnos sokan nem igy vannak vele.

Csupan a szabalyokat betartaom de sok kisebb auto tulajdonos nem igy fogja fel.

Regebben egy 1.1 puntoval kezdtem es akkor se volt problemam a sebesseg betartasaval.

Igen a valasz benzines de a w203 fajtabol ami loeroben nincs hiany

Varosban nyugottan haladok de a palyan ahol lehet ki is hasznalom a motor nem kis erejet.

Ugy gondolom nem lenne jobb ha en is 60 70 km h haladnak a varosban es kerekeket nyikorgatva haladnak mert akkor en is olyan tuskova valnek mint egy ket ember

2014. aug. 24. 17:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Nehezen tudom elképzelni, hogy amikor - a magyarországi szokásokkal ellentétesen - 50-nel cammogsz városban, vagy 90-nel országúton, akkor csak "a kisebb autok suzuki . stb" próbál megelőzni. Érdekes, hogy a kérdések 50%-ában meg azt olvasom, hogy a bmw-sek, mercisek próbálnak mindenáron előzni. Téged meg nem? Vagy velük nincs bajod?
2014. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!