Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a két...

Mi a véleményetek erről a két kocsiról? Megéri valamelyik az árát?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Azért ezeket néztem ki, mert mindenkinek Swift-je van, nekem miért legyen ugyanaz? :)


Mi a véleményetek ezekről a Polo-król? Jók ezek a kocsik? Megéri ilyet venni?



2014. aug. 24. 11:43
1 2
 1/13 anonim válasza:
38%
Te elhiszed hogy egy huszonéves autóban 80000 kilométer van? XD
2014. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Inkább egy swift...
2014. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem tud érdekelni néhány szám, állapotot nézek.

Swift-et írtam, miért nem akarok. Amúgy meg az se fiatalabb konstrukció, mindkettőt a 90-es évek elején csinálták.

2014. aug. 24. 11:55
 4/13 anonim ***** válasza:

# 1

Te elhiszed hogy a 36 éves Ladánkban 67.900km van? Pedig annyi. Mind a mai napig az első tulajdonos nevén van, soha nem használta más. Épp most hétfőn műszakiztattam le, megkapta újabb két évre.


A kérdezőnek:

Elég régi járgány már. Mindennapi használatra nem biztos, hogy ilyet vennék már. Bővebben nem tudok róla nyilatkozni, mert nem volt ilyenem.

2014. aug. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

akkor már inkább ezt:


[link]

2014. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Dörmögő ***** válasza:

11:48

Vannak kocsik amiknél a km számláló nem tud százezres tételt számolni, hanem egyszerűen 99 999-nél átfordul 0-ra és újra kezdi a számolást. Nem tartom elképzelhetetlennek hogy ez a kocsi is olyan. De ha mégsem akkor elég pofátlanul van visszatekerve. Legalábbis a legtöbb ilyen autó.

2014. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnek Poloja volt fél évet állt,olajat nem cserélt benne sose,motorhoz se volt hozzányulva azt se tudta,hogy van-e ott valami elől.


Szerintem mind a kettő jó választás de azért alkudj egy ici-picit vagy kunyeráld ki,hogy áttírással együtt 220-ba megálljon.


Swiftről meg annyit,hogy ha mindenkinek az van legalább lesz hozzá mindig alkatrész,ugyanez a Polora nem nagyon igaz bár bontó mindenre képes.

2014. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bővítés a 7-es höz : ismerős Polójának a autója nem romlott el soha,tehát gyűrte-gyűrte és nem volt baja csak nem kell törni a gépet mert akkor már nem müködik,Ő ezt elfelejtette.
2014. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hát ja. azért egy póló mégiscsak egyedi.
2014. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Most nem aról van szó, hogy egyedi, vagy sem. De minden szembejövő 10 autóból 1 biztos régi Swift. Ebből a Polo-ból hányat látsz manapság?
2014. aug. 24. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!