Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » TUNING KÉRDÉS! Van egy Rieju...

Tomi005 kérdése:

TUNING KÉRDÉS! Van egy Rieju Spike RR50 tipusú Am6 blokkos motorom (2004), és tuningolni szeretném. Elbirja a gyári főtengó a 70 ccm-t? (7900 km van a motorba) többi lent!

Figyelt kérdés

A lényeg hogy nem 14 ezret forgó extreme tuning gépet szeretnék hanem egy kicsit erősebb,gyorsabb gépet ,ezzel a konfiggal a fogyasztásom !!kb!! mi lenne?? [link] [link] , A gyári légszürőházba be tunám tenni ezt a karbit??.A gyári főtengely elbirná??? (csapágyak jók nem "lógnak")

"Kb" a fővuvi mérete mi lenne az ideális ezzel a karbival??(nem szeretném feleslegesen venni 20 fuvókát csak egy kb méret kellene) Végsebességem,kényelems utazóm mi lenne MEGFELELŐ karburációval??



2014. aug. 25. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
+5-10% teljesítmény, nem éri meg. Gyűjts egy nagyobb motorra.
2014. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha valaki igényes akkor szerintem mindent cserél, meg így nem is lesz gondja vele.

Tehát én hajtókart és csapágyakat cserélnék benne.

2014. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az AM6 elbírja a 70-est, de amúgy egyszerűbb ha egy jó erős 50-est raksz rá 17.5ös karbival.
2014. aug. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ott írja, 9-10 lóerő, (és ezt az ajánlott 19-es karbival érti) gyárilag az am6 8-8,5 körül van, szóval csodát ne várj tőle...

19-es karbival 4,5-5 liter alatt nem nagyon áll meg, a karbiban pedig benne van a fúvóka is, tuningoltam már pár motort, SOHA nem kellett variálni a fúvókán, a súbertű, az ÚSZÓSZINT (ezzel lehet a legjobban beállítani, csak senki nem mer hozzányúlni, inkább vesznek 50 féle fúvókát...), és az alapjárati levegő variálásával bőven be lehet állítani bármelyik hengert a karbiban lévő eredeti fúvókával...

2014. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!