Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik Lada jobb első autónak?...

Melyik Lada jobb első autónak? A körlámpás vagy a kocka?

Figyelt kérdés
A körlámpás nekem jobban tetszik. Melyik fogyaszt többet?

2014. aug. 26. 01:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Samara
2014. aug. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
4%
egyik sem. mindketto elavult szar.
2014. aug. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Fogyasztásban nincs lényeges különbség: a motorok nagyjából ugyanazok, a légellenállás pedig mindkét típusnál nagyjából a bútorgyári konyhaszekrény értékét közelíti. A kockák mikrokapcsolós Ózon karbijával érdemben csökkenhető a fogyasztás, de ezt körlámpásra is fel lehet szerelni. Ugyanúgy beépíthető körlámpás alá is az ötsebességes váltó és a hosszú diffi. Mondjuk igazán jó fogyasztást Samara-karbival tudnak a Ladák.

Az én véleményem egyébként, hogy első autónak, hétköznapi használatra jobbak a kockák. Egyrészt sok olyan felszerelésük van, ami a körlámpásokban nem mindig van meg (automata övek elöl-hátul, halogén fényszórók, újabb kiviteleknél katalizátor), másrészt jó 10-15 évvel fiatalabbak, mint a körlámpások, ezért kevesebb idejük volt rohadni. A Ladák gépészete ugyanis eléggé időtálló szerkezet, általában a karosszéria mállik szét körülötte.

2014. aug. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A körlámpás, gyári állapotban, vagy szép alufelnikkel szerintem még a mai napig szép!
2014. aug. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem volt Ladám, a maga idejében jó volt. Ne akarj Ladát
2014. aug. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"A körlámpás, gyári állapotban, vagy szép alufelnikkel szerintem még a mai napig szép!"


Ez nem ellentmondás egy kicsit? Volt egyáltalán gyári alufelni rájuk?

2014. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%
Szereted ha nem indul az autód és beégsz mindenhol? Akkor vegyél ilyet.
2014. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Soós Máté Elemér válasza:
szia nekem már 3 éve egy egy kocka 1300 van ez szerintem kiválo elsö autónak nekem városban 7.5 L hoszutávon 6.8L eszik 100 on persze ha észel vezetc és 100 föltö se eszik többet nekem mindig pöcre indult még -20 fokban is a szomszádom meg jetta pedig lerohad én vitem a suliba nem indult a dizel az szol az enyém mellet hogy elektronikus gyujtása van benne meg UIS én imádom és nem is tervezem eladni amig tanulovagyok filérek be kerül hozzá minden
2014. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyik sem. De ha bele vagy szerelmesedve, akkor kereklámpás 1200-es. :)
2014. aug. 31. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2014. aug. 31. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!