Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik Lada jobb első autónak?...

Melyik Lada jobb első autónak? A körlámpás vagy a kocka?

Figyelt kérdés
A körlámpás nekem jobban tetszik. Melyik fogyaszt többet?

2014. aug. 26. 01:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16%
Ha csak a fogyasztásával lenne a baj egy 30-40 éves kocsinál.
2014. aug. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Egy ilyen idős lada, gyakorlatilag tele van rejtett és nem rejtett hibákkal. A karosszéria a motor, és az összes alkatrész el van öregedve, még ha kívülről "gyári" állapottú, akkor is lehet szerkezetileg egy rakás szar.

A lemezek néhány év alatt szétrohadnak, rendszeres használat mellett állandó javításra, alkatrészcserére szorul. Ha sokat költenek rá akkor sokáig jó és szép marad, ezt érdemes tudni mielőtt valaki vesz egyet. Egyébként ez igaz mindegyik, volt KGST gyártmányra.

2014. szept. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 zsigulis válasza:
20%

Nekem egy 32 éves 1300-as kereklámpás Zsigulim van,ez az első autóm. Nagyon szeretem,megbízható.! És nem utolsó sorban,ha rendesen helyre van rakva,és picit foglalkozva van az autóval,sokan megbámulják az utcán. Az ezüst merci meg csak a 25. ezüst merci lessz az utakon... ;)


Itt a példa. :) "pfejj de ronda,okádék ez az autó... Fújj!! :D"

Nem fogod megbánni,nekem a kereklámpások tetszenek,meg fogod szeretni!


https://www.youtube.com/watch?v=Y_6M3GIa-bU

2014. okt. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Akik a 80-as években voltak fiatalok/közép korúak, azoknak a hócipője is tele van ezzel a szovjet csodával és nem lesz nekik kuriózum. Mai szemmel nézve egy ódon benzintemető, semmi több. Mind 2 típus max azt mondaná rá " szegény ember, vagy nagyon fanatista, vagy nincs pénze jobbra ".


-kókányolni, a cigóknak határba járni lopni, rallyzni még jó, de napi használatra már elavult.

2014. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!