Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sötétített üvegen hogy lehet...

Sötétített üvegen hogy lehet belátni? Valamilyen módszer, eszköz?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy az orromat odanyomom és akkor valamennyire átlátok rajta.
2014. aug. 27. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2014. aug. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De beteg vagy :D
2014. aug. 27. 11:52
 3/13 anonim válasza:
Tégla?
2014. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Lehet itt még humorizálni pár dologgal, de komolyabb válaszokat szeretnék.

Gondoltam az infra szemüvegre, talán azzal lehet, de nem vagyok egy fizika zseni.

Fontos lenne, valakit rajta kellene kapni.

2014. aug. 27. 12:13
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

sehogy sem lehet


állj szembe a kocsival, az első szélvédőn keresztül jól be lehet látni a kocsit, és sötétítés se lehet rajta

2014. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha első szélvédőn van UV szűrő akkor visszaveri a fényt nehéz belátni elöl is. Lehet kapni olyan fóliát
2014. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Épp azért ragasszák le, hogy ne bámulj be a kocsiba, csíra

gatyát is azért veszel fel, hogy ne nézzen meg mindenki, nem? mert senkinek semmi köze hozzá, magán dolog, mint az autó belseje :D az én felfogásom szerint.

NAdrágodon hogy nézhetek át? van rá valami szemüveg? ;)

2014. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
akkor lehet belátni, ha belül van fényforrás, de szerintem kintről nem nagyon lehet, csak nagyon spéci eszközökkel
2014. aug. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Infravörös szűrővel..már megvan.
2014. aug. 27. 12:41
 10/13 anonim válasza:

Az miből látszik, hogy autóra gondol a kérdező?

Ott tényleg az első szélvédő az esélyes, de ha valami más üvegről van szó, nem autóéról, akkor az lenne a megoldás, hogy sötétebb legyen ott, ahol nézed, mint bent. Ha valahogy eléred, hogy bent kapcsolják fel a villanyt, te pedig kint sötétebb helyről nézel be, akkor nyert ügyed van. De gondolom, nehéz lehet elérni, h. villanyt kapcsoljanak. :)


Az infraszemüveg jó ötlet, csak drága, és nem olyan egyszerű beszerezni. Ha ilyen apróság nem akadály, akkor lenne még pár ötletem, de ezek már titkosszolgálatok által használt dolgok, és haditechnikai eszköznek minősülnek, aminek engedély nélküli megszerzése, birtoklása, használata bűncselekmény (Btk. 329. §), ezért nem javaslom.


Ha a saját lakásodnál akarod ezt megjátszani, akkor vannak legális lehetőségeid, de ha más ingatlanánál szeretnéd, akkor egyébként legális eszközök használatával is követhetsz el bűncselekményt (pl. kamera becsemészése), úgyhogy jól gondold meg!

2014. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!