Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az a módszer és eszköz...

Mi az a módszer és eszköz amivel a legszebben lehet szőrteleníteni a bőrt anélkül hogy kipattogna? és mit lehet SOS csinálni a borotválkozás után kipattogott bőrrel? Tényleg SOS.

Figyelt kérdés
a borotválkozás nem vált be és nem szeretnék kozmetikushoz menni

2013. júl. 7. 19:02
 1/10 A kérdező kommentje:
*a BIKINIVONALAT
2013. júl. 7. 19:06
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a gyanta. Házilag is meg lehet csinálni, viszont naaagyon fáj.
2013. júl. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
veet szőrtelenítőkrémről vélemény?
2013. júl. 7. 19:19
 4/10 anonim ***** válasza:

A szőrtelenítőkrém ugyanazt teszi mint a borotva, csak jobban irritálja a bőrt, károsabb.

Gyantázz.

2013. júl. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és ha otthon akarom akkor melyik gyanta a legjobb?
2013. júl. 7. 21:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem az x-epil vált be. A veet nem volt elég hatékony.

De ki kell tapasztalni, vékonyabb szőrnél a veet sokkal jobb.

2013. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ez inkább [link] vagy ez [link]
2013. júl. 8. 18:48
 8/10 anonim válasza:

Az epilátor a legjobb. Magadnak is meg tudod csinálni, én 16-17 éves koromban először szedtem le vele teljesen egyedül mindenhol a szőrömet. Eléggé fájt, de ha nem akarsz kozmetikushoz menni, akkor ez az egyik legjobb megoldás. Fontos, hogy utána peelingelj, így eltünteted az elhalt hámsejteket és kevesebb lesz a benőtt szőrszál meg a piros pötty. További előnyei az epilátornak, hogy egy idő után ritkul tőle a szőr, a hónaljamon Pl. már nem is fáj a szedése.

Peeling után zuhanyozz le, majd egy-két óra elteltével használj bőrnyugtató testápoló krémet, ami nem túl tömény. Remélem tudtam segíteni.


Puszi

2013. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

[link]


(8-as voltam, kifelejtettem ezt a linket)

2013. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2013. júl. 9. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!