Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik Jobb Autósiskola?

Lewis.O. kérdése:

Melyik Jobb Autósiskola?

Figyelt kérdés
Az S.O.S jogsi vagy a Csigavér Jogsi???????
2014. aug. 27. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
a csigavér egy undorító retek mocsok fsz oktatókkal.
2014. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De miért???? :O
2014. aug. 27. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert amikor megkérdezed, hogy nah megkapok végre a jogsit? Akkor azt fogják mondani, hogy csigavér:D
2014. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért fos a csigavér, mert népszerű, sokan mennek oda és emiatt elvannak szállva, tele vannak az oktatók pénzzel és melegváltásban dolgoznak. Ráadásul rögtön úgy hívnak oda h mikor végeznek a másikkal és a te idődből megy el ha a köcsög még elmegy szarni. Undorító az az egész csigavér, egy hányinger úgy ahogy van.
2014. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A csigavért én sem ajánlom senkinek!!! Csigafos!

Én ott kezdtem, de átjelentkeztem máshová. Az elmélet még tök okés volt, de a vezetés oktató, pff... csal, hazudik, nem hagy vezetni, dugóban tötyörgünk, ügyet intéz, kávézik, pofázik fél órát a 45 percből... Nem is értem, hogyhoyg még mindig működnek... Oké, tisztelet a kivételnek, biztos van 1-2 jó oktató is.

Én a Sikk2004 -nél tanultam, nem drágább, 60 percesek az órák, nem csalnak, nem hazudoznak, van hely, rugalmasak, rendesek, korrektek és 99%-ban elsőre sikerül a tanulóknak a vizsga. Nekem is, pedig nőből vagyok és igazi antitálentum. :) De sikerült! Még nekem is. Szóval inkább őket keresd meg... ott 3200 volt nekem a 60 perces óra, a csigánál 2600Ft volt kb. 35 perc vezetés - mert annyit csalt az oktató!! Szóval megéri drágább, de megbízható helyre befizetni!

2014. szept. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!