Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pajzs technológiát olcsó...

Evele123 kérdése:

Pajzs technológiát olcsó (350e. -450e. Ft-os) autóba érdemes beszereltetni?

Figyelt kérdés
Nemrég lopták el az autómat. Nagyon felhúzott a dolog, a "mezei" védelem kevés volt benne, semmi egyedi trükkös indítása nem volt, csak a gyári. Meredek lenne egy pl. Régi Suzuki Swiftbe, Fiat Puntoba, stb. ilyet rakatni??? Trélerrel így is elvihetik. Casco-t is kötök rá

2014. aug. 27. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
A tréleres lopások a lopások kevesebb mint 1%-a. Én nem raknék olcsó autóba az biztos. Látványos védelem kell, pl kormányra tett nagyb.@szomvalami, vagy váltóra tett másiknagyfémb.@szás. Ezek elriasztják a tolvajt.
2014. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát de milyen autót loptak el és mik voltak benne pontosan?
2014. aug. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Trélerre általában nem a 350 ezer forintos autókat lopják.

De értem a dilemmát: a legolcsóbb Pajzs cucc 120e Ft, ami az autó árának majdnem fele. Viszont megmarad az autód, az is egy szempont. :-)

A "nem rakok bele semmit, jó a gyári" megint másik véglet, de szerintem elég bele egy váltózár meg egy egyszerűbb indításgátló. Akkor találnak ilyen értékű autót tucatjával, amiben még ezek sincsenek és könnyebben elvihetik.

2014. aug. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Milyen autót loptak el??? Nagyon jó kérdés!!! 65 lóerős 1.5 dci Renault Tháliát!!! Pont azért vettem ilyen trágya autót, mert piszok sok van belőle, nem lopják annyira (dehogynem!!!). Volt rajta casco, még nem telt le a rendőrségi nyomozás lezárásához szükséges 30 nap.

Térfigyelő kamera nuku...

2014. aug. 28. 08:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Olcsóbb és jobb volna, ha vennél bele egy Spybike-ot (GPS-es nyomkövető rendszer). Igaz ez nem autóriasztó, de ha már ellopták, legalább k**rvagyorsan előkerül, szerencsés esetben még a tolvajokkal együtt.
2014. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Fogok bele tetetni GPS-nyomkövetőt is. A spybike kifejezést a Tolvajkergetők csoporttól hallottam először. (Hajrá TK!!!) Többféle védelmet tervezek belerakatni, hogy elvegye a tolvaj kedvét az autómtól. Ha nagyon akarják, úgy is elviszik trélerrel.


Az autóbontókat is meg kéne szabályozni.


Köszi a válaszokat.

2014. aug. 28. 14:37
 7/9 anonim ***** válasza:

A Spybike autóba hülyeség. Annak az a lényege, hogy a bicaj kormányszárába szerelhető, pici és ezért nem is bír sokat az akksi, jellemzően pár naponta tölteni kell.

Autóba nem kell ennyire pici, lehet egy nagyobb doboz, ami állandóan kap tápot az akkuról.

2014. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Létezik már autós változat is!
2014. aug. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De akkor az már Spycar :-)
2014. aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!