Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51-et vagy s50-et...

Simson s51-et vagy s50-et érdemesebb venni, miért?

Figyelt kérdés

Meg lenne még pár simsonnal kapcsolatos kérdésem (lehet hogy valamelyik hülyeség, bocsi, még most kezdtem a jogsit, nem nagyon értek a motorokhoz)

1. Simsonra indexet kb mennyiért lehet rakatni?

2. A 4 vagy a 3 sebességes jobb, miért?

3. Úgy tudom hogy a 3 sebességesen a 2 és 3 közt is van egy üres, ilyen van a 4 sebességesen is?

4. Ha mész mondjuk 3-asba, és hirtelen meg kell állnod akkor hogy csinálod (nekem ez rutinon nem igazán ment) ŕeszletesen ha kérhetem

5. Ha városon kívül megyek segédmotorral és van bicajút, akkor kötelező ott mennem, vagy csak mehetek ott?

6.Esetleg tudtok ajánlani jó simsonhirdetéseket Békés megyében? Olyan legyen amivel nem kell sokat foglalkozni, nem igazán értek hozzá.


2014. aug. 28. 11:06
 1/3 anonim válasza:

Előszőris 1000ft ért lehet veni két index lámpát.2.A három és a négy sebeséges közt nincs kűlömbség csak az egyik 3 a másik 4 sebeséges.

3.Tévedsz 1és a 2 közt van az üres.3.Hát ha mész 3 ban akkor ahogy nyomoda féket azzal párhuzamosan leváltasz de ezt majd ki ismered.Az 5.kérdésedre neked kel tudni a választ. Ja és ha nem anyira tudsz meni vele akkor elég kezdésnek a három sebeséges.

2014. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

érdemesebb 51-es simsont venni

1.az attól függ,ha nincs meg az indexed és akarsz rá venni akkor az lehet sokba fog neked fájni:D

2.sok különbség nincs a 3 és a 4 sebis között annyi h a 4sebességesen hosszabb a 3.

3.én nem tapasztaltam volna hogy lenne de lehetséges

4.elkezdesz fokozatosan fékezni behúzod a kuplung kart és lerakod 1-esbe

5.-

6.ha olyan akarsz amivel nem nagyon kell foglalkozni az se valami olcsó dolog:D

2014. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1.-


2.Az 51-esekbe,van 3,és 4 sebességes.

Annyi a különbség a kettő között,

hogy a négy sebességesnél "meg lett osztva a 2-es"

(a négy sebességes hamarabb felgyorsul ez által,de a végsebessége mind a két típusnak ugyanannyi marad)

Mivel,a három sebességesnél az 1. és a 3.

ugyanaz mint a négysebességesnél az 1. és a 4.


3.Ha nem jól váltasz be tud "esni"

kettes és hármas közé ez igaz,

de az nem üres!


4.Kuplungot behúzod,és kis gázadásokkal

"behúzott kuplungnál" szépen vissza tudsz váltani.


5.Városon kívül mehetsz kerékpár úton

(nem kötelező),de csak 20km/h-val legfeljebb!


6.-



*Én s51-et vennék,mert *erősebb* mint az s50*

2014. szept. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!