Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mopedet akarok venni mert...

Mopedet akarok venni mert abol van jogsim, két motoról lenne szó az eggyik HONDA DIO AF 27 és SIMSON S51, melyíket lenne érdemesebb megvenni, azt mondják a DIO megbízhatóbb mint a SIMSON ezért nálam előnyben van melyíket vegyem?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 16:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

SIMSON ból jót kell kifogni.

simsonon megtanulsz rendesen váltani, dion meg csak mész.

simsonnal a szervizelés apaljait is elsajátíthatod.

2014. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A Hondát vedd ha csak a Honda és a Simson jöhet szóba.

Egyébként egy nagytestű robogót ajánlanék.

2014. jan. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
simsonnal a szervizelés alapjait is elsajátíthatod = gyakran elromlik és lehet bütykölni
2014. jan. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 egySanyi ***** válasza:
Vegyél Simsont és amíg otthon szerelgeted addig legalább ide se írogatsz ennyi alapvető helyesírási hibával.
2014. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, Szimót szerelheted, a Diót meg nézheted ha elpusztul.
2014. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen csak ez a két típus érdekel,úgy hogy szerintem is a Honda,volt már Simsonunk és csak a baj volt vele akár milyen jol volt beállítva és nem is vol annyira megbízható bár tény,hogy strapabíró maszív motor és nem a megbízhatóságról híres,de ez csak én véleményem köszönöm a tanácsokat az utol válaszírónak az üzenem telefonró írok és ez kicsit szokatlan ezért vannak helyesírási problémák,meg legközelebb a kérdéssel kapcsolatos választ kérek.
2014. jan. 18. 17:15
 7/14 egySanyi ***** válasza:
Teljesen a kérdéssel volt kapcsolatos a válaszom.
2014. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Így vissza nézve tényleg igaz,de az már máshová tartozik,hogy mivel és hogyan írok,na de mindegy meg van a válasz a kérdésemre úgy,hogy befejeztem.
2014. jan. 18. 17:30
 9/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, 2014-ben a tapitelefonok korának csúcsán még mindig csak olyan készülékeket tudnak gyártani a telefongyártók, amelyikkel kizárólag hibásan lehet irkálni? Mert hogy most már lassan alapvető divattá válik a helyesírási hiányosságokat a telefonokra kenni...
2014. jan. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én csak a tavalyi évben kicsit több mint 10 ezret tekertem bele a Simsonba, 70 feletti utazótempóval, és csak tankoltam. Előző évben szintén, akkor volt egy műszaki hibám, amit a saját balfaxságomnak köszönhetek. Megbízhatatlan?
2014. jan. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!