Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora az a távolság, amire...

Mekkora az a távolság, amire elmerészkednétek egy MZ-vel?

Figyelt kérdés
Egy 125-ös Ts-ről van szó,arra lennék kíváncsi,hogy egy kb 15-200Km-es túrát be lehet-e vállalni egy ilyen motorral?Mennyire kényelmes/kényelmetlen,milyen útvonalon kellene közlekedni,mire kell odafigyelni?
2010. jan. 16. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! 200km-t Simsonnal bevállatam, arra volt jogsim és szerettem motorozni. Először is teljesen mindegy milyen motorod van, műszakilag rendben kell tartani, ez mindenképp a saját érdeked (főleg egy túrázásnál, de minden más esetben). És jó ha vannak olyan barátaid többen, hogy egy esetleges helyszínen nem megoldható műszaki hibakor elmennek érted egy autóval utánfutóval. Egy 1 éves motor is megállhat, mint ahogy egy autó is, de nagyon oda kell figyelni a kopó alkatrészek cseréjére (pl. megszakító, nem egy régi rossz gyertya és azért vinni magaddal valami szerszámot főleg ha meg tudod bütykölni is, nem olyan lánccal elindulni és fogaskerékkel ami sz.rrá van kopva stb.*)
2010. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vigyél magaddal egy halom megszakítót és akkor bármeddig elmész vele, azt azért cserélni kell párszor útközben
2010. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ok. a motor, az egész országot is megjárhatod vele. Előző hozzászólóknak igaza van: egy pár cucc azért nem árt: gyújtógyergya, megszakító, belső gumi / folt és pumpa, komplett lánc vagy "patentszem". Más nem nagyon mehet tönkre különösebb előjel nélkül.
2010. jan. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 issti ***** válasza:
100%
Én 17 évesen Simsonnal jártam be az országot egy haverommal (ő is Simsonnal). 600 Km-t tuti mentünk egy hét alatt, és semmi gond nem volt, pedig 40 kilós sátor volt mögöttem, és volt olyan emelkedő, ahol csak a motor mellett menve tudtunk felmenni. Ha előtte jól átnézeted egy régi szakemberrel nem lesz gond. Azért egy megszakító, és egy gyertya tényleg kötelező tartozék :)..Ja és utána volt 150-es ETZ-m is, és azzal sem volt ilyen gond.
2010. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!