Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van 1 aprilia rs 50 tipusu...

Driger11 kérdése:

Van 1 aprilia rs 50 tipusu motorom amit 70esre csiáltunk meg hengerfejet nem rendeltünk hozzá és amióta 70es henger van rajt a hengerben gumigyűrűt mindig szétszedi befolyik a viz a dugóhoz . Lehet e benne akkora nyomás hogy szét szedje a gumigyürüt?

Figyelt kérdés
ja és észrevettem hogy mikor megyek vele a viz tulfojócsővén csőpőg a víz aminek szerintem nem szabadna ugye?

2014. aug. 29. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Na tőled sem lenne jó motort venni.
2014. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire hülye vagy akkor meg is érdemled.
2014. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te is egy vagy a magyar parasztok közül, aki Apriliát vesz, de nem tudja fenntartani és rendesen szervízelni/megcsinálni, mert nincs pénzed vagy csak egyszerűen faszari vagy. Mellesleg gratulálok annak az aranykezű Mekk-mester kontár szerelőnek, aki neked ilyet megcsinál anélkül, hogy minden szükséges dolgot megvettél volna hozzá. Miattad és a hozzád hasonló gyökerek miatt alakult ki az Apriliáról ennyire rossz vélemény, mert holnap már azt fogod mondani hogy hű de szar motor, minden baja van, holott csak te vagy egy barom!!! Miért veszel Apriliát ha nincs pénzed fenntartani és rendesen megszereltetni?!?!?!?!? Neked még Simson sem való, nemhogy Aprilia!
2014. aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kata kata ***** válasza:
Minél előbb cseréld le azt a hengerfejet egy megfelelő méretűre.Van benne akkora nyomás,hogy széjjelnyomja a gumigyűrűt és hűtőfolyadék egy része a hengerbe folyik a másik részét meg kinyomja a tágulási tartálynál.
2014. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Figyelj ki kért meg rá hogy kritizálj engem nem én szerelem amotoromat én nem tehetek róla de te egyszerre engem sértegedsz én ezt amotort ugy vettem hogy 70esre volt megcsinálva de mivel a henger alsó fele elég szar volt ezért lecseréltem hengerfejet nem csréltem mer az jó állapotú és most ezér engem kell fikázni ? ha nem tudsz normális választ adni akk ink ne is irogass attol hogy te ennyire értessz a motorokhoz más nem biztos hogy ért hozzá ezt szerintem meg lehet érteni nem egyszerre fikázni mindenkit amugy már rendeltem hozzá hengerfejet mert normális emberek megnondták h mi lehet a baja csak ennyit akartam
2014. aug. 31. 13:30
 6/6 anonim ***** válasza:
ahhoz nem kell szaktudás, hogy egy 50-es hengerfej az nem illik össze egy 70-es hengerrel. A kérdésedben azt írtad hogy ti csináltátok meg, nem pedig azt hogy már úgy vetted.
2014. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!