Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízható 50ccm robogót...

Megbízható 50ccm robogót szeretnék vásárolni, de nem igazán tudom, hogy milyet érdemes. Tudtok nekem segíteni? Azok válaszát várnám akik tapasztalatból beszélnek.

Figyelt kérdés

2014. aug. 29. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Piaggio liberty 4t. Hasznaltan vettuk majd 40 ezer km-rel, kb 30 ezret tettunk bele, olajcsere es egy gyertyacsere volt eddig csak. Azt mondjak, hogy kimennek a vilagbol, szerintem nem veletlen.
2014. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
milyen árban? a legolcsóbb japán strapabíró gépek a honda dio és a yamaha jog, mindkettőhöz majdnem simson árban vannak az alkatrészek, fogyasztásuk 2,5-3 liter körül, ha nem zörög a blokk és egyenletesen húz a motor akkor nagy baja nem lehet, biztonság kedvéért a robogóknál vétel után érdemes ékszíjat és görgőket cserélni, mint ahogy egy autónál szokás vezérműszíjat, ez pár ezer forintos tétel, és akkor nem fog váratlan meglepetés érni... [egy esetleges ékszíj szakadástól a motorban nem fog károsodni semmi, csak ott hagy az útszélén mert elszáll a hajtás]
2014. aug. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Jó lenne ha 200ból meglenne a motor meg az 1-2 olyan dolog amit szoktak cserélni a használtaknál.

2014. aug. 30. 01:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Yamaha Aerox az egyik legjobb. Már nagyon régen változtatás nélkül gyártják, így minden szervívben ismerik, alkatrészek meg könnyen beszerezhetőek.
2014. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy Malaguti Ciak-om van, ezzel van tapasztalatom, csak ajánlani tudom.
2014. aug. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!