Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnék 2 hét alatt...

Hogyan tudnék 2 hét alatt megtanulni vezetni?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nagyon parázok a kocsiban, mert nehezen összpontosítok egyszerre több dologra és félek hogy elütök valakit, meg hátulra se látok rendesen. És az oktatóm se magyarázott el mindent rendesen , az őszinteségről nem is beszélve. Már 30 órám meg van, de októbertől nagyon elfoglalt leszek ezért kéne hogy már szeptemberben meg legyen a jogsi. Mit tegyek?
2014. aug. 29. 23:10
 1/6 savanyújóska ***** válasza:
Mármint nem tudsz vezetni rendesen, de a vezetett óráid és az elmélet megvan? Akkor vagy megkened a vizsgabiztost (és az oktatót), vagy nem mész/megbuksz és levezetsz még x órát valaki másnál, esetleg valakit a családból megkérsz, hogy segítsen. De amúgy 1-2 hónapig hiába van meg a jogsi, úgysem fogsz olyan magabiztosan/nyugodtan vezetni, szóval simán csúsztathatod is az ügyet, ha nem kell feltétlenül, hogy autóval járj.
2014. aug. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól még nem fog tudni vezetni, ha megkeni a vizsgabiztost. Nem azt kérdezte, hogy hogyan kaphat jogosítványt, hanem hogyan tanulhat meg vezetni.
2014. aug. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#1: te szerencsétlen, hogyan lehet ilyen tanácsot adni? Tegyük fel, hogy megveszi a jogsiját; utána mi lesz? Még a minimálisan elvárt vezetési tudással sem rendelkezve, ki tudja mekkora balesetet fog okozni. Nem véletlenül találták ki a vizsgákat. Ez nem az iskola, ahol nincs következménye egy szerencsével átvészelt vizsgának.


Kérdező: gyakoroljál. Ennyi. Amíg nem megy, addig járj órákra.

2014. aug. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oktató mellett én is paráztam. Aztán meglett a jogsi kenés nélkül, és miután magamba beültem a szüleim autójába, éreztem, hogy felszabadultabb vagyok, és minden jól ment. Ne izgulj, a tanulóautóban senki sem magabiztos, ahhoz több 100 órát kéne mnejél.
2014. aug. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 savanyújóska ***** válasza:
Bocsánat, nem voltam egyértelmű: Ha valaki cseszteti, hogy legyen jogsija, de amúgy nem vezetne kb. egyáltalán, akkor megszerzi, és utána megtanul vezetni, lehet ilyen, hogy elvárják a jogsi meglétét, de mondjuk le kell vezetnie heti 25 km-t. Ha meg komolyabban is kell vezetnie akkor nyilván meg kell tanulnia valahogy, csak szerintem az meg rutinnal jön, ami viszont nem biztos, hogy két hét... Én sem vagyok a kenés híve, csak rávilágítottam egy elég valószínűtlen eshetőségre is.
2014. aug. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. aug. 31. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!