Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyikkel a legkönnyebb...

Melyikkel a legkönnyebb megtanulni vezetni, ha az oktatót nem vesszük figyelembe?

Figyelt kérdés

3 autó közül választhatok: az újabb típusú "gömbölyű" Swift benzines, szintén az újabb típusú Megane, csapott hátú, dízel, vagy egy benzines Toyota Auris?


Személy szerint a Megane a legszimpibb, a Toyota hatalmas, biztos nehéz vele parkolni, a Swiftről meg nem alkottam még véleményt :)


2014. júl. 22. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a Toyotát választanám, de kinek mi.

Amúgy vagy Megane vagy Swift végül is hót mindegy.

2014. júl. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Én is a Toyota-t választanám.

A Renault vagy a Suzuki-t biztos nem vennék.

2014. júl. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2 most a tanulásról volt szó, nem vételről.


kérdező: Milyen kocsitok van otthon? Milyet tervezel venni? Barátok, haverok melyik oktatóhoz jártak?

2014. júl. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2:


Birka, nem venni akar, hanem tanulni rajta!


Kérdező:


Én a Megane-t ajánlanám, a dízellel könnyebb elindulni.

2014. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Saját autót vennék, és benzineset szeretnék, mert úgysem mennék annyit, hogy indokolt legyen a dízel, viszont énis azért választanám a Megant, mert könnyebb vele elindulni meg persze nehezebb lefulladni. Egyébként nemtudom mitől tartok, mind2 fajta autót tudnék szerezni gyakorolni + már annyiféle benzinessel mentem már (köztük sz*rrá hajtott Wartburgal, rossz régi Favorittal, stb) és még sohasem fulladtam le :)


Lehet inkább oktató alapján kellene választani? A Toyotától azért tartok, mert akkora dögnek tűnt a parkolóból, a Meganról meg eszembe jutott, hogy ültem én már Megane anyósülésen, és vertem a fejem a tetőbe..

Nehéz dilemma mondhatom :D

2014. júl. 22. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a nagyobbat válaszd..mert ha azzal megtanulsz parkolni,akkor a kissebbel is fogsz majd tudni.:)

De ahogy érzed.:)

2014. júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Benzines Swift :) de csak mert könnyebb vele parkolni és benzinest szetetnél majd. mire odakerülsz, hogy autót veszel addigra lesz annyi rutinod, hogy egy nagyobb autóval is be tudj parkolni
2014. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!