Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új akkumulátor vásárlásával...

Új akkumulátor vásárlásával kapcsolatban lenne néhány kérdésem. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Az akkumulátorokat a boltokban, gondolom nem feltöltve tárolják. Kb mennyi időt vesz igénybe amíg egy új akkumulátor használatra kész lesz? Nekem kell még azzal valamit csinálnom beszerelés előtt(rátölteni...)?


Tehát én úgy gondoltam, hogy elmegyek a bolthoz, kiszerelem a régi akksit, azzal bemegyek a boltba, veszek egy újat, a régit átveszik, én beszerelem az újat és már megyek is. Vagy ez nem így működik?


2014. aug. 30. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól gondoltad, úgy működik, ahogy leírtad. Megveszed, beszereled és megy az autó.
2014. aug. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont így működik, ahogyan leírtad.
2014. aug. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az újonnan vett akkumulátort soha nem szoktam külön töltögetni. Beteszem az autóba és megyek vele.
2014. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezeket feltöltve árulják, szokott is lenni rajtuk egy címke, amin ott van, hogy legutóbbi méréskor milyen töltöttséget mértek rajta. (Legalábbis nekem a nemrég vásárolt Bosch S3-on volt).

De még ha nincs is 100%-ra feltöltve, egy indítást ki kell bírnia, aztán majd feltölti a generátor. Tehát igen, ahogy írtad, megveszed, berakod, indítasz és mész.

2014. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(Nekem a Bosch S5 Silver Plus-on nem volt ilyen címke, pedig nem áruházban, hanem kimondottam akkumulátorokat forgalmazó szaküzletben vettem.)
2014. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!