Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy opel corsa c 1. 0...

Van egy opel corsa c 1. 0 autóm. Vettem rá sport dobot hátra. Csakis a hangja végett. Kicsit duruzsol de hangosabbra számítottam. Kérem aki ért hozzá segítsen, hogy lehetne hangosabb? nem nagyon hallani elég szolid. Így csak csalódtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Fúrd át a dobot és te leszel a helyi vagány.
2014. aug. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kérem olyanok válaszoljanak akik tudnak is segíteni! Köszönöm.
2014. aug. 31. 09:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem segített az első! Fúrd meg - mint a többi gyökér a '80-as években a Ladát - és máris menő leszel a falusi diszkóban!

Tudod mit, ne is fúrd: hatékonyabb, ha beleversz egy méretes betonvasat, az majd rendet rak abban a dobban!


Egyébként arra nem gondoltál, hogy léteznek zajkibocsájtási határértékek, és azok betartásával készítik az utcai kipufogókat (is)?

2014. aug. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdéshez nem nagyon tudok hozzászólni, de megkérdezhetem, hogy milyen típusú, márkájú sportdobot vettél?

Pont egy szolidabb hangú sportkipuffot keresek a kocsim alá.

2014. aug. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!