Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi sendára 70-es hengerhez...

Feco14 kérdése:

Derbi sendára 70-es hengerhez milyen karburátort ajánlotok?!

Figyelt kérdés
Sziasztok.Az lenne a problémám hogy iszonyat sokat eszik a motorom egy EBS blokkos derbi sendáról van szó 1997 körüli nem tudom pontosan.A lényeg hogy én már 21-es karburátorral és 70-es hengerszettel vettem.Nagyon jól megy meg nagyon fasza csak az hogy egy óra alatt 1000-1500 forintot kb 2-2,5 litert eszik.Egy óra motorozás alatt.Jó most mondhatjátok hogy nagyon húzom neki de nem ! Meg amúgy is ki jár ezekkel 30-al ?? Szóval azt kérdezném hogy szerintetek milyen karburátor lenne rá való én olyan 17,5-re gondoltam vagy 16-ra. Szerintetek nagyon sokkal lenne rosszabb ? :'(
2014. aug. 31. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Lassabban gyorsulna. Szerintem a 17,5-es karbi még jó lenne rá, mert azt szokták 70-es hengerekhez is használni. Nem fog ennyire menni, mint most, de egy normális tempóval és kevesebb fogyasztással fog bírni.
2014. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gyári 14-essel milyen lenne szerinted ?
2014. szept. 7. 09:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon lomha lenne és lehet, hogy a legmagasabb fokozatot sem tudnád elváltani. Nekem 50-es hengerhez van ekkora karbim egy Motorhispania Furiahoz és ezzel kipörög, de egy 12-essel nem pörgött és baromira lomha volt. Esetleg azt tudod csinálni, hogy 16-os karbi és a fúvókázást meg megcsinálod magad, mert a gyári tutira kevés lesz.
2014. szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül az lett hogy 14-es karbi nagy főfúvókával és semmi változás olyan mint volt csak kb 1 literrel kevesebbet eszik de amúgy télleg ugyan olyan mint volt !
2014. szept. 12. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó neked. Nekem még ez a karbi is kevésnek tűnik az enyémre, mert a kisebb sebességeket még gyorsabban akarnám elváltani, pedig ez csak 50-es.
2014. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!