Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6 kombinál mozog a...

Mazda 6 kombinál mozog a kormány? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Most vásároltam egy 2004-es kombi 6os Mazdát.Az autó jó állapotban van,viszont mikor vezetek kb 40-60 km/h sebességnél a kormány elkezd szabályosan jobbra-balra mozogni 1-1 cmt.Voltam gumisnál azt mondta a gumi rendben van és a felnin sem talált sérülést.Nyári gumi van most rajta 195/55/15-ös+alu felni...amint gyorsítok elmúlik a mozgás és magasabb sebességnél is tökéletes marad (120-130).A kocsi nem ugrál , nem húz semerre a kormány is tökéletesen bármilyen kopogó hang nélkül tekerhető...Fékezésnél is megmarad a rángatás de csak is annál a sebességnél.Szerintetek mi lehet a gond? (én továbbra is a gumira vagy a felnire gyanakszom mert látom hogy már jócskán vannak súlyok rajta tehát volt centirozáson) jah igen és van amelyik gumin tapintással érezhető kis enyhe púp is van a gumi külső felén de szemmel nem látható csak akkor lehet észrevenni ha végigsimitgatom alaposan a tenyeremmel...

2014. aug. 31. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
magyarul rázkódik? ezt csinálja az octaviám is egy adott sebességtartományban, és nézték már a futóművet, a felniket, a gumikat stb, és azóta is olyan. :) most kíváncsi vagyok a télre, mert nem emlékszem, hogy a téli felnivel és gumival is csinálja-e. Ha nem, akkor megvan a bűnös, ha igen, akkor a szerelőnek a feladat, hogy megtalálja az okot. :)
2014. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem rázkódik,csak jobbra balra mozog mintha tekernéd picit jobbra picit balra 1-1 cmt, csak épp nem tekerem hanem magától csinálja...én sem tudom még milyen téli gumikkal azt még ki kell próbálnom de elviszem mégegyszer gumishoz meg szerelőhöz is,hogy nézzék meg a futóművet, meg mindent...
2014. aug. 31. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:

emiatt esetleg?

[link]

2014. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit ..XD
2014. szept. 1. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!