Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kis sebességnél ráz a kormány...

Kis sebességnél ráz a kormány és hupogó hang hallatszik a kerék (gumik) felől, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Bővebben:

Tegnap megpatkáztam az Ignisem (jobb első kerék) és azóta ráz a kormány kis sebességnél, kb 50 és alatta, de nagyobb sebességnél is érezni rezonanciát és hallok egy ütemes hupogó hangot ami szerintem a gumi felől jön. A kormányon látni is, hogy mozog, rázkódik. A probléma menet közben és nem fékezéskor jelentkezik. Mi lehet a gond?


Azért fura, mert épphogy csak mandínerből érintettem beparkoláskor kis sebességgel (talán 20-30km) egy nem is magas 10-12cm patkát, amire mások lazán fel is hajtanak. A felnin nem látok sérülést, a gumin is csak egy pici horzsolást, ami idővel el is tűnik szerintem.


Köszi mindenkinek előre a segítséget


2014. aug. 9. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szálszakadt lett a gumi. Próbakép rakd fel a pótgumit, vagy a hátsót előre.
2014. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!