Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nincs fűtés az autómban, mi...

Nincs fűtés az autómban, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Van egy 2003-as VW Passatom (dízeles), a vízhőfok 90en áll de semmi meleg nem jön? kb 1 hónapja vettem az autók és 1 hete nem jó a fűtés. Előtte már párszor használtam, akkor nem volt vele gond.
2014. szept. 1. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt a típust nem ismerem, de azért vannak tippjeim , hűtőradiátor vízköves, eltömödött, a radiátorcsap nem nyit ki valamikor.
2014. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kata kata ***** válasza:
Rossz fűtéskapcsoló,vagy levegős a rendszer.És lehet,hogy el van dugulva a fűtőtest így nem tud cirkulálni a hűtőfolyadék.
2014. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kilyukadt valamikor a fűtőradiátor és lekötötték a vízkörről. Ilyet csináltam én is, de nem úgy hogy ne tudja a következő a tulaj...
2014. szept. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, hogy nálad volt már az autó amikor elromlott a fűtés?! Értem. Akkor szerintem nem nyit ki valamelyik levegőzsalu a rendszerben, tehát nem áramlik át a radiátoron a levegő ami az utastérbe megy.
2014. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim alapján ,hengerfejesség első jele hogy elmegy a fűtés, mivelhogy a viztérbe kerülő gáz itt gyűlik össze. Ekkor úgy viselkedik mint amikor spontán levegős a rendszer.
2014. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt a "levegőt" viszont kinyomná a rendszer, úgyhogy nem ez lesz a gond.
2014. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"levegőt" viszont kinyomná a rendszer, --- látom nem ertetted meg a lényeget, bármint az utánam válaszoló. Hengerfelyes motor beledolgozik a viztérbe, amit nem tud kinyomni , mivel állandóan utántermelődik, Ez valószinűleg egy biztonsági figyelmeztető rendszer, mert előbb a fütés szaroskodik , párhuzamosam meghülyül a vizhőfok, késöbb elkezd forralni .
2014. szept. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap óta csak úgy magától jó lett a fűtés. Most ez mégis mi lehet?
2014. szept. 3. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!