Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megérné ez a kocsi és melyik...

Megérné ez a kocsi és melyik érné meg jobban?

Figyelt kérdés

Tehát van ez a Honda civic: [link]


Kb. 1 év múlva szeretnék venni kocsit,és már most nézegetem őket.Egyenlőre ez tetszik a legjobban a régebbi civic coupe.

Szóval ez lenne az egyik kérdésem,hogy megéri ez az autó a pénzét?pl. ez 500000-ért megérné?Külsőleg hibátlannak tűnik,de annyira nem értek hozzá.

A másik kérdésem,hogy az ujjaból a 97-es 1.6--ból is találtam ilyesmi áron,bár azt egész 1,3 M-ig is láttam...

melyik érné meg jobban? ez a 95ös jobban tetszik,de lehet,hogy soka a műszaki gond vele?


Köszi a válaszokat!megy a kéz!


2014. szept. 2. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Nehéz ezt így megmondani, látni kell a kocsit és ki kell próbálni. Féltengely nem ad esetleg hangot, kézifék, kuplung hol fog, toronycsapágy, kaszni milyen alul, milyen füst jön ki a kipufogóból és minden elektromos dolog működjön rajta. Ha minden rendben van a kocsin, megéri ezt a pénzt. Megbízható, kis fogyasztású és jól megy.

Nekem egy 95-ös 1.6-os hatchback-em volt, olajcserén a fékbetéteken és az első tárcsákon kívül semmit nem költöttem rá. Most van egy 307-es Peugeot-om, na erre a gatyám ráment már :)

2014. szept. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezeknek a Civiceknek egy nagy hibájuk van, az előző tulaj. Ugyanis tetemes részük boyracerek kezében volt, és ők rendesen gyilkolták, tuningolták. És egy ilyen autót ha kifogsz akkor kiskanállal fogod feldarabolni dühödben.

Amúgy megbízható technika, persze vétel előtt rendesen át kell nézni.

2014. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Egyébként ez a másik,amire gondoltam,de ezt túl olcsónak tartom,és szebb is a 95-ös mint ez szerintem.

[link]

2014. szept. 2. 13:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint jobb lesz,ha megkérek egy hozzáértőt,hogy jöjjön el velem megnézni..
2014. szept. 2. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Jövőre ezek már sehol se lesznek, de ha mégis, akkor kerüld el!

:D


Az a 98-as nem olcsó, hiába gondolod, hiszen azt még forgalomba kell helyezni, és akkor már bőven 800 lesz!

2014. szept. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1 év leforgása alatt ennyire változhat?

Esetleg írhattál volna róla bövebben is,hogy míért kerüljem el. :)

De azért köszi!

2014. szept. 2. 16:30
 7/8 anonim ***** válasza:

"1 év leforgása alatt ennyire változhat?"


Nem azért lesz 800, mert eltelik eg yév, hanem mert - mint írtam is - forgalomba kell helyezni, mivel leírták a hirdetésben, hogy német papírjai vannak!


"Esetleg írhattál volna róla bövebben is,hogy míért kerüljem el."


Mert ha a csóka egy év alatt nem adja el, akkor valami olyan baja van, ami miatt senkinek se kell...

2014. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ja,értem! De félreértettél.:D

Nem pont azt kocsit szeretném,hanem egy olyat vagy a 95-ös típusból.

2014. szept. 4. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!