Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit ajánlotok? (vélemények,...

Mit ajánlotok? (vélemények, tapasztalatok)

Figyelt kérdés
Használt autót szeretnék venni. 4-es Golfban gondolkodom, a kérdésem egyrészt arra irányulna hogy benzines vagy TDI?

2014. aug. 31. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a vele egykorú Passatról tudok nyilatkozni, 1,9 TDi kitűnő választás. Gondolom a Golfba is ilyen motort raktak!
2014. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt több embertől is hallottam hogy az 1.9 TDI motorjuk jó nagyon. Viszont a benzines autóval rendelkező ismerősök meg le akarnak beszélni, mert hogy a turbó 100-200 ezer km közt tönkremegy, meg több dolog drágább benne, ami hajlamos tönkremenni stb stb... ez mennyire igaz? Mert őszintén jobban húz a szivem a TDI felé, főleg a teljesitménye miatt meg a fogyasztása miatt.
2014. aug. 31. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy 1.9-es motor, főleg egy kezdőnek, turbó nélkül is megfelelő teljesítményt nyújt. Nem ér annyit a többletteljesítmény, hogy azért érdemes lenne egy pár százezres tételt kockáztatni.
2014. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Passat: Első tulajdonosok vagyunk (családon belül vándorolt csak), és 15 év alatt csak az akkumulátort kellett 2x cserélni. Eddig 220000 km-t futott, és megy, mint a mérgezett egér, gyorsul, kitűnő állapotban van, napi használat ellenére (77 éves nagypapám nyúzza keményen! :))
2014. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és 6 literes átlagot produkál, vegyesben.
2014. aug. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha mész vele legalább évi 10ekm-t,már megéri.Kb 2,5 liter a külömbség 100km-en,az 10ekm-en 100eft!Abból javíthatod,de a benzines sem örökmözgó,pl.gyertya,gyújtókábel,trafó stb.nincs a dieselben.
2014. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm az infókat, ezek után még inkább a TDI felé hajlok! :)
2014. szept. 1. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!